1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Latif Doğan - Şarkı Sözleri

Konusu 'Şarkı Sözleri' forumundadır ve Hazangülü tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Senin yüzünden canima Damarimdaki kanima Kuranima Kitabima Küstüm... Daha seninle konusmam Küstüm Küstüm.. Ne yaparsan yap barismam Küstüm Küstüm.. Artik sana hic karismam Küstüm Küstüm.. Küstüm Oy... Ekmegimin Tuzu olsan Küstüm Küstüm.. Kaderimde yazi olsan Küstüm Küstüm.. Padisahin kizi olsan Küstüm Küstüm.. Küstüm Oy... Bitsin bu sevdamiz bitsin Nereye giderse gitsin Konusursam dilim kopsun Küstüm... Küstüm kara gözlerine Küstüm Küstüm.. Küstüm aci sözlerine Küstüm Küstüm.. Gölgesine izlerine Küstüm Küstüm.. Küstüm Oy... Ekmegimin tuzu olsan Küstüm Küstüm.. Kaderimde yazi olsan Küstüm Küstüm.. Padisahin kizi olsan Küstüm Küstüm.. Küstüm Oy...

2. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.782
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    384 ÇTL
    birden birine küstün sandım ablaa..

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Aynen ya :) Kim kime küsmüş diye bakmaya gelmiştim :)

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Ben de birine küstün sandım yesim:) Ama bu şiirin satırları alt alta değil miydi ? :) Düz metin görünce birde hatırlayamadım şarkı olduüğunu :)

5. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    :)) Baska turlu ilgi cekmezdi sirasi ile herkes ekler önemli olanonu degisik yöntemde ilgi cekmesini saglamak :))

Sayfayı Paylaş