1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Leaf ile kendi sanal ağınızı oluşturun

Konusu 'İnternet Programları' forumundadır ve sherry tarafından 19 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL

Leaf, arkadaşlarınızla birlikte kendi sanal ağınızı oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir yazılım. Arkadaşlarınız dünyanın neresinde olursa olsun, sanki aynı yerel ağda çalışıyormuş gibi arkadaşlarınızın bilgisayarlarına doğrudan bağlantı kurabilirsiniz. Oluşturduğunuz sanal ağ ile paylaştırılmış dosyaları ve yazıcıları kullanabilirsiniz, sohbet edebilirsiniz. Karşılıklı PC veya XBOX oyunları bile oynayabilirsiniz.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. duurm68

duurm68 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    180
    Yer:
    ankara
    Banka:
    0 ÇTL
    denendi mi acaba..?

3. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Yok bunu denemedim ama buna benzer hamachi programı vardı, (önceden onuda eklemiştim foruma) onu denemiştim çok işe yarıyordu. Fakat onun bazı oyunları desteklemediğini duydum. Alternatif olarak belki işinize yarar diye düşündüm. Umarım faydalı olur...

4. KartalKaan

KartalKaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Banka:
    0 ÇTL
    bende lk okuduğumda sanal ağzınızı oluşturun diye anladım.nasıl yapacaksın diye tıkladım,resme baktım.baktım o ne,altına baktım sanal ağzınızı değilde sanal ağnızı oluşturun diyor.zaten sanal ağızla hamachi arasında bir ilişki yok.ayrıca teşekkürler.deneyeceğim.

Sayfayı Paylaş