1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Leman Sam: "Sahtekar, cahil ve çürüksünüz"

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve cemree tarafından 7 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) V.I.P

Beğenileri:
    3.742
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.327 ÇTL

Sanatçı Leman Sam, sosyal medyada kendisine yöneltilen eleştirilere sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan ''Bazılarınızla aynı cinsten olmaktan utanç duyuyorum, sahtekar, cahil ve çürüksünüz, kızamıyorum bile, yemin ederim. Belli ki bazılarının acaip sinirini bozuyorum, e bu da iyi bir şey'' diyerek yanıt verdi. Bu arada Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez de Sam'ın açıklaması için ''Aklın sınırlarını zorlayan eleştirilere karşılık vermeyi bile doğru bulmam doğrusu'' dedi.

Ünlü sanatçı Leman Sam'ın bir sosyal paylaşım sitesinde yaptığı ''Benim için IŞİD ile bıçağını masum bir hayvanın boğazına dayayan aynı duygudadır'' sözlerine tepki yağdı. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile AK Partili vekil Gökcen Enç, Leman Sam'ın yorumunu kınadıklarını söylediler. Arınç, Leman Sam için ''Zavallı, iffeti yozlaşmış, edepten yoksun'' ifadelerini kullandı. Leman Sam bu eleştirilere Twitter hesabından yanıt verdi.

Sam'ın tweetleri şöyle:

''Bazılarınızla aynı cinsten olmaktan utanç duyuyorum, sahtekar, cahil ve çürüksünüz, kızamıyorum bile, yemin ederim. Belli ki bazılarının acaip sinirini bozuyorum, e bu da iyi bir şey.

Ben ülkemin çok daha ciddi sorunları olduğunu zannediyordum, yanılmışım, bir cümle ile ayağa kalkmış çoğunluk, garip! Her meslekten tanınmış insanların bir kısmı çeşitli nedenlerle susuyor, çoğunluğu ise tribünlere oynuyor,bu yüzden ben topun ağzındayım. Bazılarınızın attığı, gözüme çarpan tweetler, içinizdeki şiddet ve düzey konusunda beni haklı çıkardı, okumuyorum ama yazın özgürsünüz ya!!!''

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI'NDAN LEMAN SAM'A YANIT

Leman Sam, sosyal medyada kendisine yöneltilen eleştirilere Twitter'dan cevap verdi. © DHA Leman Sam, sosyal medyada kendisine yöneltilen eleştirilere Twitter'dan cevap verdi.
    Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, gazetecilerin Leman Sam'ın kurban konusundaki eleştirilerinin sorulması üzerine, ''Aklın sınırlarını zorlayan eleştirilere karşılık vermeyi bile doğru bulmadığını'' söyledi.

Kurban bayramlarından önce, artık klasik hale gelen iki önemli çağrısının olduğunu, bunlardan birinin hayvanlara karşı daha şefkatli, merhametli davranılması gerektiğini ifade ettiğini anımsatan Görmez, ''Kurban bizi Allah'a yakınlaştıran bir ibadet, bunu yaparken bizi Allah'tan uzaklaştıracak her türlü davranıştan uzak olmak, çevre ve sağlık unsurlarına dikkati çekiyoruz. İkinci husus, birkaç olumsuzluğu dikkate alarak kurban ibadetini ve kurbanı tartışma konusu yapmayalım. Bunlar sadece görülen kısmından ibaret değildir. Arkasında büyük manalar, semboller ve simgeler var. Dolayısıyla aklın sınırlarını zorlayan eleştirilere karşılık vermeyi bile doğru bulmam doğrusu'' diye konuştu.

alemdar bunu beğendi.
  2. kAşİf
    Cesur

kAşİf Düşünmek lazım.. Özel üye

Beğenileri:
    6.764
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.417 ÇTL
    leman sam popileritesini kaybettğini düşünüyor sanırım içine şeytan girdi yada hiç çıkmadı yazık ,sen sanatını yapsana

alemdar, katip ve Düş bunu beğendi.
  3. Düş
    No Mood

Düş Septik bir KADIN Özel üye

Beğenileri:
    2.415
    Ödül Puanları:
    6.330
    Banka:
    2.910 ÇTL
    cok gerizekali bu kadin. kizi da oyle. Allah ses vermis gerisini koyvermis cinsten. he ayrica yedigi etlerin tarlada yetistigini zannediyor. mumkunse sadece muzik yapsin.

alemdar, katip, KıRMıZı ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. Sentinus
    No Mood

Sentinus Tengri Biz Menen!.. Özel üye

Beğenileri:
    4.038
    Ödül Puanları:
    8.080
    Yer:
    İstanbul
    Vakti zamanında da kızı ile başörtüsü olayları için gerçekte gereksiz açıklama yapmışlardı. Gündemde kalmak uğruna mı yapıyorlar, yoksa saçma salak başka bir düşünceleri mi var bilmiyorum ama gereksiz insanlar topluluğunun onur üyeleri olarak bu dünyada ki yerlerini koruyorlar. Sen şarkını söyle geç kenara arkadaş. Başka işe karışma.!

alemdar ve katip bunu beğendi.
  5. Katip
    Hoşgörülü

Katip Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    2.465
    Ödül Puanları:
    5.580
    Meslek:
    ?
    Yer:
    Uzaklarda ...
    Banka:
    337 ÇTL
    Giydikleri kürkü çıkarsınlar

alemdar bunu beğendi.
  6. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.938
    Ödül Puanları:
    7.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    5.325 ÇTL
    Gel de yorum yapma arkadaş !
    Öyle bir zamandayız ki... Sapla saman bir birine karışmış...
    Maalesef ki, günümüzde reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla da neler, ne saçmalıklar yapılıyor, duyuyor ve görüyoruz... Gerçekten çok vahim. Kimsenin inancında, yaşantısında gözümüz yok... Kimsenin tavuğuna da kış kış demiyoruz... Ya arkadaş toplumda belli bir yere gelmişsin, sesinle kulaklara melodiler fısıldıyorsun, evet ama bu son yaptığının açıklaması ne ?mantığı ne ? Yakıştı mı ? Yakışmadı elbet. Bir türlü sevgiyi ve saygıyı öğrenemedik. Diyelim ki reklam için söylemedin, diyelim ki birilerinin gazına gelmedin ve diyelim ki gerçek düşüncelerini kustun... Ya arkadaş git başka yerlere kus... Bu kadar da olmaz... İslamiyeti, bu güzel vatanı ve güzel insanlarını bu kadar da saf görmeyin... Keşke her şey müziklerde ki melodiler kadar gerçek olsa...

Sen ve şen kalın. EMİ.