Lenf Kanserine Yakalanan G.Saraylı Taraftara, F.Bahçeliler'den Destek

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
Katılım
4 Eyl 2006
Mesajlar
2,177
Beğeniler
24
Yaş
34
Şehir
istanbul
#1
Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki ''Ezeli rekabet, ebedi dostluk'' sözü lafta kalmadı. Genç yaşta lenf kanserine yakalanan Galatasaray taraftarı Şafak Güzeller'e, Fenerbahçelilerden de destek geldi.
Bir süredir lenf kanseriyle mücadele eden ve tedavisine ABD'de devam edilmesine karar verilen Şafak Güzeller için Galatasaraylı taraftar grubu Ultraslan'ın internet sitesinden duyurmasıyla başlatılan yardım kampanyasına, Fenerbahçeliler de destek verdi.
Fenerbahçeli taraftar sitesi ''www.antu.com''da, ''Kalbimiz, dualarımız seninle Şafak'' başlığıyla yayınlanan duyuruda, ''Fenerbahçe taraftarları olarak bu yardım kampanyasında bizler de katkıda bulunmak istiyoruz'' denilerek, Şafak'a yardım için açılan hesap numarası ve ailesiyle irtibat telefon numaraları yayınlandı.
Fenerbahçeli taraftar sitesinde yer alan ifadeler şöyle:
''Bir başkadır ezeli rekabet. Kimi zaman gelir kızdırırız, kimi zaman gelir kızarız. 100 yılı aşkın bir süredir devam eden ezeli rekabeti bazen belki de gereksiz yere abartarak yaşıyoruz. Ezeli rakibimiz Galatasaraylı bir taraftarın amansız hastalığa yakalandığını öğrendik. Galatasaraylı dostlarımız, sevgili Şafak için yardım kampanyası başlatmışlar. Keşke bu yardım kampanyasını daha önce sizlere duyurabilseydik. Ancak geç de kalınmış değil. Fenerbahçe taraftarları olarak bu yardım kampanyasında bizlerde katkıda bulunmak istiyoruz.'' Bu arada, internetteki ''www.safakguzeller.com'' adresli sitede, sarı-kırmızılı taraftara yardım için açılan hesap numarası ve irtibat telefon numaraları yer alıyor.
İŞTE FENERBAHÇElLİNİN FARKI:):)
 

Benzer konular

Top