1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Lerzan Mutlu - Zirve (Yeni Albüm)

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve k@LpSiz_K@fKéF tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    8 ay gibi uzun bir süredir İngiltere'de bulunan Lerzan Mutlu, büyük bir değişimle İstanbul'a döndü. Tamamen değiştirdiği imaj ve tamamen değiştirdiği müzik tarzıyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Lerzan Mutlu bu değişimi şöyle açıklıyor; "Değişik bir benle ve tamamen değiştirdiğim pop tarzındaki -Zirve- adlı albümümle sizlerle buluşmaya büyük bir heyecanla can atıyorum. Zirvede Buluşmak Üzere..."

Erhan Bayrak'ın müzik direktörlüğünde gerçekleşen ve masteringleri İngiltere'de yapılan albümde sanatçı tamamen tarzının dışında ve tamamen pop tarzında bir albüm hazırladı.

Prodüktörlüğünü ve yapımcılığını Lerzan Mutlu'nun yaptığı albümde son günlerin en popüler bestecisi ve söz yazarı Sinan Akçıl'ın yaza damgasını vuracak, hareketli "Bir Numara" ve slow "Bu Sözümü Unutma" adlı iki tane parçası bulunuyor. Ayşe Özyılmazel'in profesyonel olarak söz yazdığı "Herkes Mutlu" adlı şarkı ise son günlerin en çok konuşulan şarkısı olacak. Albümde ayrıca Altan Çetin, Emre Irmak, Gökhan Özen, Hakkı Yalçın ve Güven Baran'ın şarkıları da bulunuyor.

Lerzan Mutlu - Zirve

Bir Numara
    Söz & Beste: Sinan Akçıl
    Herkes Mutlu
    Söz: Ayşe Özyılmazel Beste: Emre Irmak
    Bu Sözümü Unutma
    Söz & Beste: Sinan Akçıl
    Hançer
    Söz & Beste: Altan Çetin
    Kalbimi Taşıyorum
    Söz & Beste: Güven Baran
    Rövanşı Var