1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Yaklaşık 6 ay içinde forumda köklü değişimlerin olacağı bir sürümle karşınızda olacağız. Sistemi test etmek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

http://www.degisim-sanat.com/_xf2/
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"KIRMIZI" konulu resimler için anketimiz açıldı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de ankete katılmaya davet ediyoruz...

Leyla ile Mecnun'un Yayınlanmayan Finali

Konusu 'Eğlenceli / İlginç Flash ve Filmler' forumundadır ve aslann tarafından 28 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    137 ÇTL

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014
  2. arz-ı hal

arz-ı hal şşşşştttttttt Özel üye

Beğenileri:
    553
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    artık sadece eş ve anne
    Yer:
    Beşitaş'ın tam ortası
    Banka:
    309 ÇTL
    hiç izlemedim,hiç dizinin gidişatını bilmiyordum ama yayından kaldırılma nedenine çok tepki verdim.bir ülkenin siyaseti yerlerde olmalıdır ki,tv dizileriyle uğraşsın.halk bu kadar cahilleştirilmeye çalışılabiirdi ancak,tebrik ediyorum hükümeti,başarılılar.durmak yok,yola devam,tv dizileriyle,elinde klasörlerle kanal,kanal gezen belediye başkanlarının fıskiyeleriyle bundan daha güzel bir yol bulamazdık.

3. buhurdan
    Buhranda

buhurdan Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    931
    Ödül Puanları:
    2.730
    Banka:
    2.214 ÇTL
    bu sefer güldürmedi :(

Sayfayı Paylaş