1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Leylek

Konusu 'CerezSÖZLÜK' forumundadır ve jeriko tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Bugün çalıştığım işyerinin geniş arazisinde bu baharın habercisi güzel kuşları gördüm.Ne güzel şeyler.Belkide bir çoğunuz benim kadar şanslı değilsinizdir.uzun zamandır görmemişinizdir.Hatta büyük şehirlerde doğup büyüyenlerden yaşı küçük olanlar resimler ve filmler dışında belki hiç leylek görmemiştir.Ne büyük kayıp.:(

YoRuMSuZ bunu beğendi.
  2. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    En son geçen sene göçlerine tanık olduğum kuş türü, muhteşem bir görüntüydü..

Tabii anne babaların söylediği (şimdiki çocuklar her ne kadar yutmasa da :)) pembe yalanın baş aktörü de oluyor kendileri :D

3. zuzuu

zuzuu Uzman

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kayboldum:(
    Banka:
    35 ÇTL
    mesela ben hiç görmedim:(

4. imposibel

imposibel Usta

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Leylek göçleriyle çocuk doğumlarının aynı oranda arttığı bu nedenle "seni leylekler getirdi yavrum" cümlesinin ilmi olarak açıklanmadan kullanılmaya başlandığı hayvan türü ayrıca arkadaşımın lakabı leylek muttin :Pp

5. Hatrım Kalır

Hatrım Kalır Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Karada ve suda yaşayan 3 bacaklı canlılardır.

Sayfayı Paylaş