LG’nin yeni akıllı telefonu - LG GW620

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,468
Beğeniler
8,989
Takım
GALATASARAY
#1
LG Electronics'in Android işletim sistemine sahip ilk akıllı cep telefonu LG GW620, kullanıcılarına mükemmel bir sosyal ağ deneyimi yaşatıyor.

Mobil iletişim sektörünün küresel lideri ve teknoloji önderi LG Electronics'in Android işletim sistemine sahip ilk akıllı cep telefonu (Smartpohe) LG GW620, yükselen mobil sosyal ağ iletişimi trendini yepyeni bir yöne sokuyor. Tüketiciler LG GW620 ile her an her yerde sosyal ağ araçlarını kullanmanın keyfini çıkarıyor.En Popüler Sosyal Ağ Siteleri LG GW620'de

LG GW620'nin Sosyal Ağ Hizmetleri Yöneticisi (SNS Manager) sayesinde kullanıcılar, kolayca arkadaşlarının durumunu kontrol edebiliyor, yorum bırakabiliyor veya kendi sosyal ağ sitelerini uzaktan güncelleyebiliyor.

Sosyal Ağ Hizmetleri Yöneticisi (SNS Manager), gerçek zamanlı güncellemeler alırken birden çok hesabı yönetebilmek amacıyla kişinin tüm sosyal ağ ihtiyaçlarını tek bir platformda bir araya getiriyor. Kullanıcılar, telefonun kişi listesinde arama yaparken bile arkadaşlarından gelen güncellemeleri görüntüleyebiliyor ve isterlerse direkt olarak onların sitelerine gidebiliyor.

Yalnızca LG GW620'de bulunan Otomatik Yüz Etiketleme (Auto Face-Tagging) ve Yüzden Eyleme (Face To Action) teknolojileri, yüzleri hiçbir zaman unutmuyor! Bu sayede, nereye gidilirse gidilsin arkadaşlar ve aile sadece bir parmak dokunuşu uzaklığında kalıyor. Kullanıcılar, arkadaşlarının yüzünü fotoğrafta etiketleyerek, sadece ekrandaki yüze dokunarak bir siteye fotoğraf yükleme ya da SMS, MMS veya ses yoluyla bağlantı kurma gibi çeşitli uzaktan fonksiyonları gerçekleştirebiliyor.

Konforlu Bağlantı Kurun

LG GW620, daha kullanışlı bir sosyal ağ deneyimi için kişisel bilgisayarların rahat ortamını sunuyor. Kayarak açılan, 5-satırlı QWERTY klavye ve mevcut en hızlı web tarayıcılardan biri, internette hızlı gezinme ve duraklamasız video aktarımıyla birlikte sevilen her Google uygulamasının el altında bulunmasını sağlıyor. Kullanıcılar, anında mesajlaşma, dizi SMS ve gerçek zamanlı push e-posta fonksiyonları ile bağlantıda kalmanın keyfini yaşıyor.

Paylaşım için Yeni İçerik Oluşturun

LG GW620, tatmin edici bir gerçek zamanlı oluştur-ve-paylaş deneyimi yaşatmak için en son çoklu eğlence özelliklerini sunuyor.

Yepyeni 5-megapiksel AF (Otomatik Odaklama) fotoğraf makinesi ve yüksek çözünürlüklü video kaydedici, kullancıların kişisel multimedya içeriklerini oluşturmalarına imkan tanıyor. Eğer çekimler son halini aldıysa onları yüklemek ve paylaşmak için sadece basit bir dokunuş yeterli oluyor. Bunun yanında, DivX ve Xvid destekli dinamik HVGA 3-inç LCD ekran ile birlikte 3,5 mm ses soketi de mobil eğlence kavramını tamamlıyor.
 
Top