1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Live Messenger Msn 8.1 Çoklu Oturum Açma Yaması

Konusu 'Msn Programları' forumundadır ve Hazangülü tarafından 5 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Bu yama Live Messenger sürümü için

Windows Live Messenger için çoklu oturum açmaya ve reklamları kaldırmaya olanak tanıyan yama (Bu yamayı yalnızca Çoklu Oturum Açma özelliğini aktif etmek için kullanmanızı tavsiye ederiz; Mess Patch, A-Patch ya da diğer popüler eklentiler reklamların gizlenmesi konusunda daha fazla özellik sunmaktadırlar). Özellikleri ve kullanımı MSN Messenger sürümü ile aynı. Uygulaması çok basit. Yamayı indirin, zip dosyasından çıkarın, Windows Live Messenger'ı tamamen kapatın (Saatin yanındaki sembolüne sağ tıklayın ardından "Çıkış"), yamayı çalıştırın, çoklu oturum açmaya izin verin, reklamları gizleyin ve "Uygula" tuşuna tıklayın. Değişiklikleri geri almak için Windows Live Messenger'ı kapatın, yamayı çalıştırın, "Geri Al" tuşuna tıklayın.

Bu yama sayesinde bir bilgisayarda birden fazla MSN Messenger oturumu açabileceksiniz.

NOT: Yamayı çalıştırmadan önce, eğer açık ise MSN Messenger’ınızı kapatın.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. Celal28-

Celal28- Forum Gururu

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Bilgisayar Teknik Elemanı Ek Olarak Fotoğrafçılık
    Yer:
    FINDIKCI:)
    Banka:
    2 ÇTL
    paylaşım için saol ellerin dert görmesin kardeş

3. nev

nev Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    ben bu yamayı indirdim ama şimdi msngerimi hiç açamıyorum.giriş noktası bulunamıyor diyor ne yapmam gerekiyor

4. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Msn inizi kaldırıp tekrar kurun. Bu yama hakkında bilgim yok, mod arkadaş gelince sebebini sorarız.
    Bende ki Live çoklu yamayı bulabilirsem koyarım birazdan.

Edit: Maalesef bendekini bulamadım ya da silindi. Uygulayan arkadaşlar varsa ilgileneceklerdir.

5. Melek

Melek Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    45 ÇTL
    arkadaşlar bir bilgimi sizinle paylaşmak isterim çalıştığım iş yerinde çoklu msn kullanma ihtiyacımız vardı ve bunu en güvenli şekilde nasıl yaparız diye düşündük ve yaptığımız araştırmalar sonucunda plus yamasından daha güvenlisini bulamadık
    tavsiye ederim

6. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL

Ben bu programi kullandimm Ve hala kullaniyorum Kesinlikle sorun olmamisti Cünkü bunu buraya eklemeden kendim yükledim sonradan paylasmistimm

7. Celal28-

Celal28- Forum Gururu

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Bilgisayar Teknik Elemanı Ek Olarak Fotoğrafçılık
    Yer:
    FINDIKCI:)
    Banka:
    2 ÇTL
    bende indirdim yaptım çok kolay vede hiçbir sorun vermeden çalışıyor programı açtığınızda msnnizin kapalı olması lazım menü çubuğunda msn simgesi bile olmyacak kabul etmiyor onuda kapattıktan sonra yapıyor:)

8. Çirkin Kral

Çirkin Kral Forum Tutkunu

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Gümrükçü
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    62 ÇTL
    bende arkadaşım için burdan indirdim. fakat tam kullanmaya başlamışken msn'yi mahfetti valla oturumu açmıyor.doğru olan mail adresini şifresine yanlış diyor. cırcır'ında dediği gibi kaldırdım. yeniden yükledim. ama bu programıda sildim:)

9. Albea1

Albea1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Arkadaşlar ben yükledim ve sorunsuzca çalıştı. Şıklardan sadece çoklu oturumu işaretleyin diğerlerine dokunmayın o zaman sorunsuz çalışacaktır. Paylaşım için sağulun

10. GeNeRqL

GeNeRqL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Banka:
    0 ÇTL
    Ellerine Sağlık

Sayfayı Paylaş