LKS Alım ve Satış İrsaliyeleri İzleme Pencereleri

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,526
Beğeniler
6,240
Takım
GALATASARAY
#1
Alım ve Satış İrsaliyeleri İzleme Pencereleri
Malzeme Durumu : Satırdaki malzeme ya da hizmetin tüm ambarlar bazında genel durum bilgilerini gösterir. Durum penceresinde Stok ve Fatura bölümlerinden girilen işlemlerin miktar ve tutar toplam bilgileri yer alır.
Ambar Toplamları : Malzeme ya da hizmetin hareket gördüğü ambarlardaki durumunu gösterir. Malzemelerin her ambardaki detay bilgileri ayrı, ayrı alınabilir. Ambar toplamları penceresinde malzeme am-bar hareketleri listelenir, istenen harekete ait fişe ulaşılır, inceleme ve değişiklik yapılabilir.
Satır Analizi : Satırdaki malzeme ya da verilen hizmete ait miktar ve birim fiyat bilgilerini ve satıra ve/veya fiş geneline uygulanan masraf ve indirimlerin o malzeme satırına yansıyan tutarlarını toplu olarak listeleyen pencereyi ekrana getirir.
Stok Seviyesi : Anlık stok durumunu izlemek için kullanılır. Alım irsaliye satırlarında açılan bu pencere, işlem girişi sırasında eldeki malzeme durumunu ve satırda girilmekte olan işlemin malzeme miktarına etkisini gösterir. İşlem girişi sırasında malzeme durumunun anlık olarak izlemek için kullanılır.
Kayıt bilgisi : İrsaliye kayıt bilgilerini izlemek için kullanılır.
Satır Sayısı : Fişteki toplam satır sayısını izlemek için kullanılır.
Cari Hesap Toplamları : Fiş ve fatura üzerinden cari hesabın faturalanmamış irsaliyeler ve sipariş bilgileri ile birlikte detaylı durum bilgilerini görüntüler.
Cari Hesap Özeti : Cari hesaba ait borç, alacak ve bakiye toplamlarını aylık bilgilerle görüntüler.
 
Top