1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

LKS Hızlı Üretim Fişleri

Konusu 'Muhasebe Programları Kullanımı' forumundadır ve ZeyNoO tarafından 4 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.783
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.063 ÇTL
    Hızlı Üretim Fişleri
    Hızlı üretim fişleri, üretimden giriş, sarf ve fire fişlerinin hızlı bir şekilde oluşmasını sağlayan fişlerdir. Hızlı üretim fişleri ile mamul ve malzeme satırlarına ait fişler otomatik olarak oluşturulur. Hızlı Üretim Fişleri, Stok Program Bölümü'nde yer almaktadır.
    Hızlı üretim fişleri menü seçenekleri şunlardır:

Ekle Yeni bir hızlı üretim fişi kaydetmek için kullanılır.
    Değiştir Fiş bilgilerinde değişiklik yapmak için kullanılır.
    Çıkar Hızlı üretim fişini silmek için kullanılır.
    İncele Hızlı üretim fişini incelemek için kullanılır. Bu seçenekle ekrana getirilen fiş bilgilerinde değişiklik yapılamaz.
    Kopyala Seçilen fiş bilgilerini bir başka fişe kopyalamak için kullanılır.
    Toplu Kayıt Çıkar Seçili olan hızlı üretim fişlerinin topluca çıkartılmasında kullanılır.
    Yaz Malzeme fişlerinin tek tek yazdırılmasında kullanılır.
    Malzeme Fişleri Hızlı üretim fişine bağlı malzeme fişleri listelenir.
    İhtiyaç Listesi İhtiyaç listesi raporunu almak için kullanılır.
    Kayıt bilgisi Kaydın giriş ve değişiklik işlemlerinin kim tarafından ve ne zaman yapıldığını gösterir.
    Kayıt Sayısı Hızlı üretim fişleri listesinde kart türüne göre ve toplam olarak kayıt sayılarını listeler.
    Güncelle Hızlı üretim fişine ait bilgileri güncellemek için kullanılır.
    Öndeğerlere Dön Pencere boyutlarını programda standart tanımlı şekline dönüştürmek için kullanılır.

Sayfayı Paylaş