1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

''Lost''un Yıldızı Holloway, Komedi Filminde

Konusu 'Sinema, Televizyon Dünyası' forumundadır ve kelebek tarafından 3 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Ankara - ''Lost'' televizyon dizisinin ünlü aktörü Josh Holloway, ''Stay Cool'' adlı komedi filminde izleyici karşısına çıkacak. Sinema sektörü yayın organı Hollywood Reporter'ın haberine göre, çekimlerine bu ay Santa Clarita'da başlanan komedi filminde, geçtiğimiz aylarda Türkiye'yi ziyaret eden Holloway'in yanı sıra, Winona Ryder,
    Mark Polish, Sean Astin, Chevy Chase, Hilary Duff ile Jon Cryer'dan oluşan kadro rol alacak.

Senaryosunu Mark ve Michael Polish'in kaleme aldığı, yapımcılığını Jonathan Sheldon, Ken Johnson ile Janet DuBois'nin üstlendiği filmde, Michael Polish kamera arkasına geçecek. Orta yaşlı bir yazarın bir öğrenciyle karıştığı gönül ilişkisi nedeniyle yaşadığı komik olayların işlendiği projede, Mark Polish yazarı, Holloway ise Winona Ryder'ın oynadığı Scarlet karakterinin eski erkek arkadaşını canlandıracak.

AA

2. biz

biz Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    bu Lost dizisi de neyin nesi bu günlerde çok sık duymaya başladım hangi kanalda oynuyor

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    biz ben izliyorum ve harika biz dizi gerçekten, şu an tatilde ve 4 sezon bitirdi. Yani izlesen bile şu anda anlayamazsın ama internetten eski sezonlarını bulabilrsin izlemek istiyorsan

4. biz

biz Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    buldum TNT adlı bir kanalda yayınlanıyor cumartesi günleri 20:00 22:00 civarlarında. Ayrıca Azeri kanalında da yayınlanıyor

Sayfayı Paylaş