1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Malesef insanlık ölmüş!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve BeReNN tarafından 6 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Bıçaklanan kadına kimse yardım etmedi...

İzmir'de, bir anaokulunda çalışan Fatma Bakırlı (49), 1.5 yıl önce Hasan Bakırlı ile ikinci evliliğini yaptı. İddiaya göre Fatma Bakırlı, evlendikten kısa süre sonra işsiz eşinden şiddet görmeye başlayınca boşanmak üzere mahkemeye başvurdu. Ancak geçen hafta, birlikte yaşadığı oğlu Kaan Yürekli'nin evinden işe gitmek için çıkan Fatma Bakırlı'nın karşısına, Hasan Bakırlı çıktı. Barışma teklifi reddedilen Hasan Bakırlı, belinden çıkardığı bıçakla eşini sol kolundan, sol karın boşluğundan ve sol göğsünden bıçakladı. Zanlı olay yerinden kaçarken, kanlar içinde yere düşen talihsiz kadın ambulansla hastaneye kaldırıldı. Olaydan sonra kaçan Hasan Bakırlı ise yakalanarak tutuklandı. Olaydan sonra ortaya çıkan güvenlik kamera görüntülerinde, bıçaklanan Fatma Bakırlı'ya, ilk anlarda yaşlı bir kadından başka kimseninin yardım etmediği belirlendi.

MOTOSİKLETE BİNEMEDİ

Yaşlı kadının çığlıkları üzerine diğer vatandaşların yardıma koştuğu tespit edildi. Görüntülerde, ayrıca uzun bir süre yerde kanlar içinde kalan Fatma Bakırlı'nın hastaneye götürülmek için önce olay yerinde duran bir motosiklete bindirilmek istendiği de belirlendi. Ancak yaralı olduğu için motosiklete binemeyen Bakırlı'nın yere düştüğü, yoldan geçen araç sürücülerin hiçbirinin yardım etmediği görüntülere girdi. Dakikalar sonra hastaneye kaldırılan Bakırlı'nın tedavisi sürüyor.

GAZETE HABERTÜRK

Sayfayı Paylaş