1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Malesef !!!

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve çılgınım_www tarafından 31 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL

Az önce mesaj sayılarıma baktım sonra birde üyelik tarihime bakayım dedim birde ne göreyim 10.10.2007 aman Allahım dedim hatta bir telefonumdaki tarihe bir üyelik tarihime baktım ve 21 gün olduguna inanmadım ve yine baktım bikaçdefa ama inanasım gelmedi :D
    ne gıcıksın ya anladık diyosunuz biliyorum ama gerçekten böyle oldu..
    inanamamamın sebebi ise bana sanki burada daha uzun süredir bulunmuşum gibi gelmesi.. sanki burada 1 yılım dolmuş gibi geldi biran ..
    ne bileyim işte 21 gün çok az birzaman halada inanamıyom uuuufff...
    neyse bana böyle gelmesinin nedeni ne acaba !!!
    tamam tamam biliyorum nedenini:D buraya çabuk alıştım ve her Allahın günü geldim :D birde burada beni çok iyi karşıladı arkadaşlar sağolsunlar
    sıcakkanlı ve saygılılar bende sıcakkanlı olunca kaynaşıverdik hemencik:Dhatta başbelası oldum :D
    size kötü bir haberim var ....
    malesef daha uzun bir süre başınızdan eksik olmucam uzun bir süre başbelası olucam çok üzgünüm ama ben bu forumun çılgınıyım napiyim cerezforum bensiz ben de cerezforumsuz yapamam dimi ama haksızmıyım :D

neyse paylaşmak istedim :)teşkrler

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Aaaa ne maalesefi yaa başlıkı yanlış koymuşun :P Biz de seni çok sevdik hakikaten dediğin gibi de hemen kaynaştık. Daha uzun uzun zamanlar seni aramızda görmek dileğiyle ;)

3. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Tabiki burdasın ya, biz senin buradan gideceğini hiç düşünmedik zaten biliyoruz daha uzun bir süre başımızın belası olacağını:):):):)

4. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
    :D:D:D saolun arkadaşlar duygulandırdınız beni mucuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkk:)

5. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Maalesef çerezforumda senden çok memnun ;), o yüzden baş belası olmanı canı gönülden istiyoruz itirazımız yok canımcım. Birlikteliğimiz uzun zaman devam eder umarım :rolleyes:

6. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
    oyoyoy sağol şeker ;) beni buşekilde deli bir şekilde kabul ettiğiniz için :D
    radyoya gelsene:)

7. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Giremedim ki :(