Malkoçoğlu Felç Oldu

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,847
Beğeniler
376
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#1


Cüneyt Arkın, elleri ve ayakları felç oldu, boyundan aşağısının felç olması ise yapılan ameliyat sonucu engellendi.Arkın Kanal 1 "Hey Canlı" mikrofonlarına yaptığı açıklamada geçmişte rol aldığı filmlerde aldığı darbelerin acısının şimdilerde çıktığını belirterek "Bundan sonra uçmak yok, bir kaleden bir kaleye atlamak yok" dedi.
 
Katılım
7 Şbt 2007
Mesajlar
1,104
Beğeniler
19
Şehir
VAN
#2
Bazı medya organlarında felç olduğu haberleri yayılan unutulmaz aktör Cüneyt Arkın, ameliyat sonrası odasına yürüyerek geldi.


Türk sinemasının önemli isimlerinden Cüneyt Arkın'a, omurilik ve boyun zedelenmesi teşhisi konuldu. Ameliyat olan Arkın, ‘hayata geri döndüm’ dedi.

Yürürken bazı zorluklar çeken ve bu nedenle hastaneye başvuran 72 yaşındaki sinema sanatçısı Cüneyt Arkın ameliyat oldu. Şu anda hastanede tedavisi süren Arkın ve eşi, gelişmeleri anlattı.

Cüneyt Arkın'ın eşi Betül Arkın, "Ameliyat oldu ve tedavisi sürüyor. Bir gazetede yanlış bir haber çıktı ve bu nedenle üzgünüz. Oğlum Londra’dan gelmeye kalktı. Çok zor bir ameliyat geçirdi ve bunu başardığına inanıyorum. Malkoçoğlumuza bir şey olamayacak ve kısa sürede ayağa kalkacaktır" dedi.

Bazı medya organlarında çıkan ‘felç oldu’ haberini yalanlayan Betül Arkın, "Öyle bir şey yaşanmadı. Ayaklarında ağrılar vardı ve yürüme zorluğu çekiyordu. Doktoru ameliyat olması gerektiğini söyledi. Hayatta en korktuğu şey sakat kalmaktı. Eğer ameliyat olmasaydı sakat kalabilirdi ama artık öyle bir şey yok. Şu an fizik tedavide" derken, o sırada eşinin yanına gelen Cüneyt Arkın, Banu Güven’in sorularına içten yanıtlar verdi.

Eşinin, "Ameliyat nedeniyle bir boyunluk takmak mecburiyetinde. Ses tellerinde sorun var ve konuşma zorluğu çekiyor" sözleriyle durumunu anlattığı Arkın, zaman zaman anlaşılamayan konuşmasında, "Ben yaşamıyordum, felçtim. Ellerim, ayaklarım felç olmuştu. Bir adım gidemiyordum; sürünüyordum. Prof. Azmi Hamzaoğlu beni yeniden hayata döndürdü. Şimdi yürüyorum, oturuyorum" dedi.

"KARARIMI VERMİŞTİM"
Her gün fizik tedavi programına katıldığını ve bunun iyileşmesi için şart olduğunu belirten Arkın, "Doktorum beni sürünmekten, sefaletten kurtardı. Cüneyt Arkın adım atamıyor, böyle yaşayabilir mi, yoksa herhangi bir durumda hayatına son verir mi? Ben kararımı vermiştim. Hayata geri döndüm" şeklinde konuştu.

İlaçlar, uyku, dinlenme, fizik tedavi gibi konularda dikkat edeceğini belirten Arkın, "Benim sağlığımla ilgilenenlere; güzel insanlara teşekkür ediyorum" derken, canlı bağlantının son bölümünde, Banu Güven'in "Sizi tekrar burada ağırlamayı arzu ediyoruz" sorusuna; "Atla mı geleyim yoksa atsız mı?" esprisiyle yanıt verdi.ntv
 

Benzer konular

Top