1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Maltepe'de Minibüsçüler Köprü Kapadı

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve aslann tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL
    İstanbul Maltepe'de Ayakta Yolcu Taşımalarına İzin Verilmeyen Minibüs Şoförleri Zümrütevler Köprüsü'nü Kapattı.İstanbul Maltepe'de ayakta yolcu taşımalarına izin verilmeyen minibüs şoförleri Zümrütevler Köprüsü'nü kapattı.Gülsuyu-Zümrütevler-Maltepe hattında çalışan minibüs şoförleri ayakta yolcu taşıdıkları için Ceza kesilmesine tepki göstermek için bugün yol keserek eylem yaptı. Zümrütevler Köprüsü üzerine araçlarını ters çekerek yolu trafiğe kapatan şoförler olay yerine gelen polis ekipleriyle de tartıştı.

İşine gidemeyenler hem şoförlere isyan edip hem de sorunu çözmediklerini iddia ederek polis memurlarına tepki gösterdi. Hararetli tartışmaların yaşandığı eylemde polis yolu kapatan minibüsçülerin plakalarına Ceza yazınca birden gerginlik arttı.

Bazı minibüs şoförleri polisin üzerine yürürken araya diğer arkadaşları girdi. Bazı şoförler devlete vergi ödediklerini ve çalışmak istediklerini söyledi. Bir polis de “Yolcu taşıma konusunda kota koyulmuş. Niye burada açıklama yapıyorsunuz” diye karşılık verdi.

Minibüs şoförleri ayrıca polislerin kendilerine silah çektiğini iddia edip etti ve kendi cep telefonlarıyla çektikleri görüntüleri basın mensuplarına verdi. Uzun süren tartışmaların ardından minibüs şoförleri yolu trafiğe açtılar.

2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    İyiki yarın için kapamıyorlar
    İşim var yarın yoksa bu soğukta yol yürürdüm bide :)

3. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.777
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    374 ÇTL
    karda yürümek iyi olur ben dün denedim...15 - 20 dakika yürüdüm..çok zevkli..

ama kartal kadıköy arası minibüs yolu tam bir işgence ışıklar trafik insanı canında bezdiriyor..ben çok bilirim gideceğim yere varmadan inip biraz yürüdükten sonra tekrar otobüse minibüse bindiğimi...

4. ZeyNoO
    Melek

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Karda yürümek zevkli dediğin gibi ama ben ilk defa bu sene böyle üşüdüm. Eskiden kar yağınca hava yumuşardı ama yumuşama yok.

Yarın için işten izin aldım
    Bizim ev ortada kalıyor.Yukarı çıkıp doktora gitmem lazım kansızlık başladı bende.. Bide yatması gereken faturalar var hazır izin almışken onları yatırcam oda evin aşağısında kalıyo ve minübüse binmem gerekli. Sonra Kartala geçicem aöf'nin oraya. En sonda kışlık bi iki birşey alıcam.
    Yani baya işim var ve vakit kaybedemem :D

5. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.777
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    374 ÇTL

yarin çok işin varmış..allah kolaylık versin...yalnız ben unutmuşum, aöf ye gitmişken bi öğrenirmisin akbiller ne zaman çıkıyormuş..başvurumu yaparken sölemişti ama aklım okadar çok seyle mesgulki onu alamamış hafızasına...

6. ZeyNoO
    Melek

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Canım gitmedim kartala. En çok gitme nedenim M.yayınlarının kitabından almaktı şubesi kartalda ya. Burda bazı kitapçılarda varmış. Bi daha gitmedim bende. Akbiller Şubatta çıkacak denmişti önceden. Arar öğrenirim haftaya haber veririm sana

Sayfayı Paylaş