Manga Zombi Rock'da

Katılım
24 Ock 2012
Mesajlar
24
Beğeniler
0
#1
Zombi Rock yeni yaması ile Manga oyunda :D Gelen açıklama ise şu şekilde;

Zombi avcıları yepyeni bir harita ile buluşuyor. maNga için özel olarak yapılan konser sahnesine ZombiRock oyuncuları çıkıyor! Muhteşem maNga haritasında maNga'nın ZombiRock için hazırladığı harika şarkı eşliğinde zombileri avlayıp, şarkı söyleyeceksiniz! Yeni maNga haritasında eşsiz ve eğlenceli bir oyun deneyimi sizleri bekliyor!

Görevimiz Tehlike!

Günlük görev sistemi oyuna eklenmiştir! Bundan sonra günlük olarak size verilen görevleri tamamladığınızda, çeşitli hediyeler kazanacaksınız tamamladığınız görevlerin karşılığı olarak.
Örneğin; size gün içerisinde "20 beyzbolcu öldürün" veya "10 ölüm oyunu kazanın" gibi görevler verilecek tamamladığınız taktirde çeşitkli eşyalar kazanacaksınız.
Görevler sadece resmi oyunlar tamamlandığında geçerli sayılır. Gayri resmi oyunlarda görevleri tamamlasanız bile hediye kazanamazsınız.

Otomatik Denge Sistemi

Yine oyuna dengeyi sağlamak için ZombiRock'ta oyun odalarına yeni bir seçenek eklendi. Oyun odaları kurarken size "Otomatik Denge" açık olsun mu, olmasın mı diye bir seçenek sunulacak. Otomatik Denge olan odalarda iki takım oyuncularını sistem kendisi dengeleyecek ve kora kor, dişe diş mücadeleler yaşanacak!
 
Katılım
13 Mys 2012
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Yaş
26
#2
10 numara şarkı olmuş bir gazla bende başladım oyuna çok beğendim herkesin emeğine sağlık süper oyunu ve süper ekibi ile Zombi Rock ı tebrik ederim.
 

Fanky

Üyecik
Katılım
21 Mys 2012
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Yaş
30
#3
Şarkı harika oyun harika ben çok beğendim açıkcası, oynarken hem stres atıyor hemde çok eğleniyorum :)
 
Katılım
21 Mys 2012
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Yaş
30
#4
maNga'nın şarkısından duyup başladım bende oyuna çok güzelmiş ya, daha önce neden başlamamışım dedim açıkcası.Oyuna başlamak isteyenler varsa yardımcı olabilirim nickim Oenamaus.
 
Top