Manyetik Rezonans Terapi

dderya

kOkOşŞ
AdminE
Katılım
29 Tem 2013
Mesajlar
15,087
Beğeniler
8,001
Şehir
izmir :)
#1
Manyetik Rezonans Terapi
FONKSIYON FIZYOTERAPI VE MANUEL TERAPI MERKEZI'NIN KURUCUSU UZMAN FIZYOTERAPIST ELIF OZKALELI VARDAR, MANYETIK REZONANS TERAPI YONTEMI ILE BEL VE BOYUN FITIGI, KIRECLENME, KEMIK ERIMESI, MENISKUS YARALANMALARI, KAYNAMAYAN KIRIK VAKALARI, EKLEM AGRILARI...

Fonksiyon Fizyoterapi Ve Manuel Terapi Merkezi'nin kurucusu uzman fizyoterapist Elif Özkaleli Vardar, Manyetik Rezonans Terapi yöntemi ile bel ve boyun fıtığı, kireçlenme, kemik erimesi, menisküs yaralanmaları, kaynamayan kırık vakaları, eklem ağrıları gibi geniş bir hastalık yelpazesinde çok başarılı sonuçlar alındığını belirtti.

İSTANBUL - Vardar, özellikle tedavi süresinin çok önemli olduğu sporcu sakatlıklarında Manyetik Rezonans Terapi'nin en sık kullanılan yöntemlerden biri olduğunu belirtti.

Alman fizik mühendislerinin, MR tetkiki sonrası hastaların ağrısının azaldığını fark ettiklerini söyleyen Elif Özkaleli Vardar, böylece her bir ekleme uygun tedavi yapan MBST Sistemi'nin geliştirildiğini kaydetti.
KISA SÜREDE KALICI SONUÇLAR

Vardar, Fonksiyon Fizyoterapi ve Manuel Terapi Merkezi'nde bir süredir uygulanmakta olan MBST ile çok daha kısa sürede (3-7 seansta) kalıcı sonuçlar elde edilebildiğini ifade etti.

Uzman fizyoterapist Elif Özkaleli Vardar, başta Almanya olmak üzere birçok uluslararası klinikte kullanılan MBST cihazı ile bugüne kadar binlerce kişinin problemlerine çözüm ortağı olunduğunu bildirdi.

MBST cihazının pek çok rahatsızlığın tedavisine imkan vermesi sayesinde, her yaştan hastanın tedavisini yapabildiklerini vurgulayan Vardar, Türkiye'nin her yerinden ameliyat olmadan sağlığına kavuşmak isteyen hastaların ilgisiyle karşılaştıklarını söyledi.

Uzman fizyoterapist Elif Özkaleli Vardar, 7 günlük tedavi süreci için Ankara'nın bu konuda önemli bir merkez haline geldiğini de sözlerine ekledi.(İHA)
 

Benzer konular

Top