Marmaris’te Kaybolan İngiliz Kız Hakkında Önemli İddia

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,803
Beğeniler
6,472
Şehir
Seattle.
#1

Marmaris’e tatile gelen ve Türk genciyle kaçan 16 yaşındaki İngiliz turistin arkadaşı şok eden bir iddiada bulundu.Tatil için geldiği Muğla’nın Marmaris ilçesinde, bir Türk genciyle kaçan İngiliz Faye Karlie Jones’ten (16) bir haftadır haber alınamıyor.

İngiliz basınında günlerdir geniş yer verilen olayda, Jones’un Marmaris’te tanıştığı Georgina White, genç kızın kaçtığı Can E. İsimli kişinin şiddet yanlı hareketlerine şahit olduğunu öne sürdü. Genç kızın kendisine, “Onu bırakırsam beni öldürecek” dediğini söyleyen White, Jones’un korktuğunu, bu nedenle Can E. İle kaçmış olabileceğini belirtti.

Çiftin geçtiğimiz yaz aynı bölgede tanışıp internetten arkadaşlıklarını sürdürdüğünü açıklayan White, Can E.’yi birçok kez çevredekilerin bakışlarına aldırmadan Jones’un boğazını sıkarken ve tokatlarken gördüğünü öne sürdü. Can E.’nin sık sık kıskançlık krizlerine girdiğini belirten genç kız, Jones’un sık sık şiddet gördüğünü anlattı.

‘Uyuşturucu verirse’

Acılı anne Rhonda Jones İngiltere’de yayımlanan Mirror gazetesine konuştu. Kızının kaçtığı gencin uyuşturucu kullandığını iddia eden anne “Ya kızıma uyuşturucu verdiyse, ya korkmuş bir haldeyse ve bana ulaşamıyorsa? Onun eve geri gelmesini istiyorum” dedi.

‘Bulana ödül vereceğim’

Facebook sayfasında Karlie Jones’nin bulunmasına yardımcı olacakların ödüllendirileceği ifade edildi. Anne Jones’in, kızını kandırdığını öne sürdüğü M. Can Ertan’ın (22) yakalanması için polisin çalışmalar sürüyor.

 

Benzer konular

Top