1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
  E-posta adresimiz

Mars Kova Burcunda

Konusu 'Astroloji / Burçlar' forumundadır ve Papatya tarafından 29 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Papatya

  Papatya GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ.* Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.125
  Beğenileri:
  6.461
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  84 ÇTL


  26 Aralık (saat 02:48)-2 Şubat 2013 (saat 03:54) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Mars yansımalarını önce genel anlamıyla, ardından dönem içindeki tüm astrolojik veriler doğrultusunda ele aldım.. Gayet önemli bir geçiştir. Mutlaka gözden geçirmenizi, önemli tarihleri ajandanıza not etmenizi tavsiye ediyorum...

  Bu sürecin sizlere arzu ettiğiniz değişimleri gerçekleştirmenizde ve hedeflerinize ulaşmanızda destek olması dileğimle,

  KOÇ

  26 Aralık (saat 02:48)-2 Şubat 2013 (saat 03:54) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Mars etkisini, önce genel anlamıyla ele aldıktan sonra, ay içindeki görünümleri çerçevesinde sizlere izah etmek istiyorum. Mars-Kova burcu sürecinde bir Koç, özgürce kendini ortaya koymaktan yanadır. Bu ister sosyal aktiviteleri anlamında olsun ister özel arkadaşlıklar veya farklı bir alanda olsun, denetim altına alınmaktan hoşlanmazsınız. Bir kurala göre yaşamı kurgulamak, sınırlanmak hoşunuza gitmez. Zaten öz yapınızda bulunan bağımsızlık ve spontan tavırlar bu süreçte de göze çarpar. Kimileri bunu yadırgayabilir, bazıları sizi çok sıra dışı biri olarak görebilir veya tuhaf bulabilir. Bu görüşlerin sizin açınızdan pek bir anlamı yoktur. Çünkü hayatınızla ilgili kararları sadece kendinizin verebileceğini düşünürsünüz. Bu süreçte arkadaşlık ilişkileriniz, toplumsal aktivitelerde bulunma arzunuz, insanları bir araya getirişiniz, internet üzerinde paylaşımlarda bulunmanız, insanları bir etkinlik için organize etmeniz, koçluk yapmanız, yeteneklerinize uygun bir alanda faaliyette bulunmanız mümkündür.

  Bu evreyi en olumlu şekilde nasıl değerlendirmeliyiz ve nelere dikkat etmeliyiz? 2 Şubat 2013 tarihine kadar öncelikle başkalarıyla maddi veya özel(cinsellik de dahil) ilişkilerimize akıllıca bir bakalım. Siz bir hedef belirlediğinizde ve bir yola çıktığınızda, kimler size maddi ve manevi anlamda destek olabilir? Diyelim ki böyle birileri var. O zaman bu kişilerle koordine çalışmakta yarar var. Başınıza buyruk bir şekilde hareket etmek kolay olmayabilir. Güvenilir insanlarla birlikte olmaya önem veriniz. Zaten süreç gösteriyor ki, size birilerinin yardımcı olması halinde çok daha başarılı işler ortaya konabilir. Bir Koç bunu ister mi? tabii ki o özgür yapıda bir insan. Ancak doğru kişilerle çalışılırsa neden olmasın? Size gerçekten can olabilecek, yeri geldiğinde maddi destek verebilecek ve manevi anlamda sırtınızı sıvazlayacak kişilerle yola çıkınız. Diyelim ki, bazı kişiler yüzünden ilerleyemiyorsunuz. O zaman lütfen bunları ayıklayınız ve boşa zaman kaybetmeyiniz. Eğer kredi alıp tek başınıza özgürce bir iş kurmak istiyorsanız, lütfen projenizi veya kurmak istediğiniz işi iyice inceleyiniz. Bu krediyi almaya değer mi diye hesabınızı yapınız. İster özel ister ailevi, ister iş ortaklığı içinde olduğunuz kişilerden gelebilecek nafaka, pirim, mirasa güvenip ani işlere, yeniliklere kalkışmayınız. Elinize geçsin, hele bir görün. Öyle karar verin. Hukuki haklarınızı da lütfen iyi öğreniniz.

  Mars-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 1, 4, 7, 23 Ocak. 7 Ve 23 Ocak tarihlerinde geleceğinizi düşünerek, iş ortaklarınıza, ilişkilerinize, parasal konulara dikkat ediniz.

   
 2. Papatya

  Papatya GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ.* Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.125
  Beğenileri:
  6.461
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  84 ÇTL


  BOĞA

  26 Aralık (saat 02:48)-2 Şubat 2013 (saat 03:54) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Mars dönemini önce genel olarak izah etmek istiyorum. Bu süreçte, iş hayatınızla ilgili konularda bağımsız hareket etmek, yenilikleri tek başınıza yürürlüğe koymak ve uygulamak hevesiniz yoğundur. Genelde değişim arzusu, en sakin Boğa burcu mensubunda bile ön plandadır. Farklı ve sıra dışı bir işe imza atmak, toplumsal ilişkiler yoluyla adınızdan söz ettirmek, bir çok kişiyle irtibata geçmek mümkündür. İnsan kendisini çok özel biri olarak görebilir. Yeteneklerini ifade edebileceği alanlara yönelir. Mevcut işini geliştirebilir ve kitlelere ulaştırabilir. İşinden memnun değilse, iş başvurularında bulunabilir. İşinde başarılı ise, yeni projelere imza atmak isteyebilir. Farklılıklarını sergilemekten hoşlanır ve bunların kabul görmesini bekleyebilir. Burada dikkat edilecek husus, her şeyi kendi başınıza yapmaya kalkışmamak, etrafınızdaki insanlarla ilişkinize özen göstermek, çabuk pes etmemektir. Çünkü dışarıdan yönelen bir baskı karşısında fevri davranırsanız pek hoş olmayacaktır. Bu süreçte patronunuz sizden farklı bir şeyler ortaya koymanızı isteyebilir. Eğer bir iş başvurusunda bulunuyorsanız, yeteneklerinize bakılır. Sizden bekleneni yapmanız istenebilir. Sadece iş anlamında değil. Bu süreçte sorumluluklarınızı mutlaka bilmeniz, yerine getirmeniz istenir. Ancak bazen birileri canınızı sıkabilir. Akıl vermeye kalkışabilir. Böyle durumlarda dağılmamakta yarar var.

  Bu dönemi olumlu yönde değerlendirmek için, gerek iş ve gerekse özel ilişkinizi mutlaka bir gözden geçiriniz. Başkalarıyla ortaklaşa çalışabiliyor musunuz? Birlikten kuvvet doğar sözüne uygun şekilde hareket edebiliyor musunuz? İşiniz söz konusu olduğunda, sağlam adımlar atmaya, sorumluluklarınızı yerine getirmeye özenli misiniz? Şu anda bir iş ortaklığınız var mı? Bu kişilerle ilişkiniz ne durumda? Özellikle Mars-Kova burcu geçişinde başkalarıyla koordine şekilde çalışmakta yarar var. Eğer güven duymadığınız biriyle iş ortaklığınız varsa, bu süreçte bir hayli zorlanabilirsiniz. Sizin üzerinizde baskı kurabilir veya siz birlikte çalışmak istemeyebilirsiniz. Bu durumda aranızda yanlış anlaşılmalar, kopmalar meydana gelebilir. O nedenle iş irtibatınız olan insanlara dikkat ediniz. Eğer el birliği içindeyseniz, bu dönemde işinizi geliştirmek için projelere ağırlık veriniz. Bir diğer konu, özel hayatınız. Mevcut ilişkinizde sorunlar varsa, bu dönemde lütfen enine boyuna düşününüz. Bu ilişkinin artı ve eksikleri nedir, neler sorun çıkarıyor bir bakınız. İlişkisi olmayanlar, bu süreçte karşınıza çıkan kişinin iş durumunu, ailesini, hayata bakış açısını mutlaka gözden geçiriniz ve sağlığınıza özen gösteriniz.

  Mars-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 1, 4, 7, 23 Ocak. 7 Ve 23 Ocak tarihlerinde sağlığınıza, özel hayatınıza, iş ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

   
 3. Papatya

  Papatya GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ.* Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.125
  Beğenileri:
  6.461
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  84 ÇTL


  İKİZLER

  26 Aralık (saat 02:48)-2 Şubat 2013 (saat 03:54) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Mars etkisini önce genel anlamıyla inceleyelim... Bu dönemde, gelişiminize katkıda bulunacak her türlü bilgilenmeye, iletişime, paylaşımlara, arkadaşlıklara, insanlarla bir araya gelmeye önem veriniz. Hangi dalda hangi alanda görev alıyorsanız, o işi en iyi şekilde sunabilmek için girişimci düşünmekte yarar var. Bu süreç sizin için yeni hedefler belirlemek, işinizi geliştirmek, daha farklı bir alanda ilerlemek anlamında destekleyicidir. Sizi destekleyecek, aynı görüşte olduğunuz insanlarla tanışabilirsiniz. Bu insanlarla olan güçlü kontaklarınız, size yeni iş fırsatları getirebilir, amacınızı gerçekleştirme, hedefinize varma yönünde yardımcı olabilir. Yolculuklar, grup temasları, organize işler, bir projenin yürürlüğe konması gibi aktiviteler dönem içinde bir hayli etkili olabilir. Siz bu enerji sayesinde, sıradan işler yerine farklı ve yenilik anlamındaki çalışmalara daha fazla ağırlık verebilirsiniz.

  Bu dönemi olumlu yönde değerlendirmek için, planlı ve düzenli çalışmaya, etrafınızdaki insanlarla ilişkinizi güçlü tutmaya gayret ediniz. Eğer yeniliklerde bulunmak, dilediğiniz gibi hareket etmek, özgürce yaşamak, fikirlerinizi uygulamak istiyorsanız, karşınıza engeller çıktığında çabuk pes etmeyiniz. Ne istediğinizi bilirseniz, hayatınızı ona göre planlarsınız. Uzlaşmazlık, anlaşmazlıklardan uzak durunuz. Sağlığınıza önem veriniz. İş ilişkilerinde uyumu, başkalarıyla olan alışverişinizi önemseyiniz. Sorumluluklarınızın farkında olunuz. Alternatif bir iş karşınıza çıkmazsa, işinizden ayrılmayınız. Maceralara kalkışmayınız.

  Mars-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 1, 4, 7, 23 Ocak. 7 ve 23 Ocak tarihlerinde karşınıza çıkabilecek fırsatları sırf değişim olsun diye değil, geleceğinizi düşünerek etraflıca gözden geçiriniz. Farklı bir şeyler yapayım diye,zaman kaybetmeyiniz.

   
 4. Papatya

  Papatya GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ.* Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.125
  Beğenileri:
  6.461
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  84 ÇTL


  YENGEÇ

  26 Aralık (saat 02:48)-2 Şubat 2013 (saat 03:54) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Mars etkilerini önce genel anlamıyla size izah edeceğim ardından ay içindeki görünümleri çerçevesinde ele alacağım. Sizler bu süreçte, eş veya iş ortaklarınızla aranızdaki paylaşıma önem vermek durumundasınız. Bildiğiniz gibi hareket etmek yerine, onların da fikirlerini almakta yarar var. Eğer güçlü bir ilişkiniz varsa, taraflar birbirlerine karşı dürüst ve açık paylaşımlarda bulunuyorlarsa, hiç kimse kimse üzerinde soru işareti uyandırmadan hareket ediyorsa, bu süreçte ilerisi adına yeniliklerde bulunmanız mümkündür. Ancak tam tersine bir durum söz konusu ise, doğal olarak aranızda sıkıntılar oluşabilir. Bu süreç mali konularda hızlı kararlar vermeye neden olabilir. Sözgelimi düşünmeden bir kredi veya borcun altına girmek gibi. Ben derim ki, önünüzü görmediğiniz yatırımlardan, borçlanmalardan kaçınınız. Miras, nafaka, hukuk konularında mutlaka bilgileniniz. Bu süreçte, bir davanın sonuçlanması, bir alacağın tahsil edilmesi, bir borcun ödenmesiyle ilgili işlere bir hayli önem verebilir, mücadele edebilirsiniz. Partnerinize mali konularda yardımcı olabilirsiniz. Eğer ayrılma aşamasında bir kişiyseniz, nafaka ve yasal haklarınızı elde etmek adına harekete geçebilirsiniz. Bu süreç eşit pay edilmeyen, bir tarafın sadece kendine dönük düşünmesi nedeniyle problem oluşturan meselelerin gündeme gelmesine neden olabilir. Bir taraf diğeri üzerinde özgürlüğü kısıtlayıcı, kendi bildiği şekilde hareket edici olabilir. Dikkatlice durumları ele almakta, aceleci davranmamakta yarar var.

  Dönemi olumlu yönde değerlendirebilmek için öncelikle, aşk hayatınızla ilgili konularda ciddiyet bir hayli önemli olacaktır. Şu anda devam eden bir ilişkinizi uzun vadeli kılmak istediğinizde, partneriniz farklı düşünebilir veya şartları müsait olmayabilir. Bu durumda gerginlik yerine, öncelikle aranızdaki beraberliğin sevgi ve sorumluluk boyutunu lütfen gözden geçiriniz. Yeni bir ilişkiye bu süreçte başladığınızda, partnerinizin mali durumunu ve hedeflerini mutlaka öğreniniz. Problemli bir aşk hayatınız varsa, bu süreçte birbiriniz üzerinde baskı kurmaya, dediğim dedik şeklinde davranmamaya çalışınız. Çünkü bu aranızda sorunlara yol açabilir. Bu süreçte çocuklarınızla alakalı sorumluluklarınız artabilir. Onların yetişmesi anlamında hassas düşünebilirsiniz. Eğer boşanmış bir çiftseniz, nafaka geliriniz için mücadele verebilirsiniz.

  Mars-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 1, 4, 7, 23 Ocak. 7 ve 23 Ocak tarihlerinde hem iş hem aşk hayatınız hem de mali konularda bilinçli düşünmelisiniz.

   
 5. Papatya

  Papatya GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ.* Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.125
  Beğenileri:
  6.461
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  84 ÇTL


  ASLAN

  26 Aralık (saat 02:48)-2 Şubat 2013 (saat 03:54) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Mars, iki yıl sonra partner ve iş ortaklığı evinizi ziyaret ediyor. Bu anlamda baktığımızda önemi çok büyük. İlişkisi düzgün yürümekte olan bir Aslansanız, bu dönemde evlenmek, yuva kurmak, birlikte hedef belirlemek, hayatı beraberce geçirmek yönünde bir karar verebilirsiniz. Yuva anlamında bir yer seçebilir, ailenizden destek görebilirsiniz. Ancak ev satın almak, kiralamak gibi konularda bilinçli davranmanızda fayda var. Eğer siz ilişkiniz konusunda kafanızda soru işaretleri taşıyan bir Aslansanız, mutlu değilseniz bu dönemde bir hayli zorlanırsınız. Mesafeli durabilir, partnerinize soğuk davranabilir, hatta uzaklaşabilirsiniz. Eğer siz, ilişkinizde mutlu ancak bir takım sebepler (ailevi-iş anlamında) yüzünden zor bir süreç yaşayan Aslansanız, bu dönemde partnerinizin anlayışına bir hayli ihtiyacınız vardır. Çünkü dış faktörlerle mücadele ederken, bir de ona hesap vermek sıkılmanıza yol açabilir. Bir başka örnek, bu dönemde çok önceden ayrılmaya karar vermiş bir Aslansanız, bir an önce bu isteğinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Genel olarak bu süreçte, hem partneriniz hem de siz, ilişki meselelerinde uzlaşmazlıktan, kutuplaşmaktan, bencil düşünmekten, birbirinize baskı uygulamaktan kaçınınız.

  Şimdi gelelim dönem içindeki görünümlere göre, süreci anlamaya. Bu dönemde öncelikle yuvanız, aileniz, eviniz, geleceğinizi garanti altına alma yönünde kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Yeniliklerde bulunmak istersiniz. Ancak şartlar gereği beklemede kalabilirsiniz. Birileri kalkıp, hem ilişkiniz hem yarınlarınızla alakalı meselelerde ne yapacağınızı söylemeye, sizi yönlendirmeye kalkışabilirler. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Ne olursa olsun sakin olmanız gereken bir dönemdesiniz.

  Mars-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 1, 4, 7, 23 Ocak. 7 ve 23 Ocak tarihlerinde değişimlerde bulunmak kolay olmayabilir. Ev satın almak, evde değişimlerde bulunmak, evinizi yenileştirmek ve ailevi ilişkilerde olabildiğince gerginlikten uzak durunuz. İlişkinizle ilgili mevzularda gerginliği artıracak söz ve davranışlara dikkat edin.

   
 6. Papatya

  Papatya GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ.* Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.125
  Beğenileri:
  6.461
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  84 ÇTL


  BAŞAK

  26 Aralık (saat 02:48)-2 Şubat 2013 (saat 03:54) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Mars yansımalarını önce genel anlamıyla ele alacağım. Ardından ay içindeki görünümleri çerçevesinde sizlere izah etmeye çalışacağım. Bu dönemde, nasıl bir ortamda çalışıyoruz veya yaşıyoruz, ne gibi hedeflerimiz var ve bireysel anlamda kendimizi huzurlu, özgür ve mutlu hissedebiliyor muyuz? Bunların tümü önemli hale geliyor. Tatmin olmadığımız, mali açıdan güven duymadığımız, tuhaf insanlarla bir arada olduğumuz bir görevimiz varsa, doğal olarak bir hayli sıkılabiliriz. Biz kendimizce işlerimizi tanzim ederiz. Yoğun, titiz ve dikkatli olmaya özen gösteririz. Ancak birileri üzerimizde baskı kurmaya kalkışırsa sinirlenebiliriz. Kafamızda bazı projeler, planlar veya tamamen özgür çalışma, kararlar verme arzusu bu dönemde bir hayli etkin olabilir. Fakat mali veya bir takım nedenlerle bu istekleri gerçekleştirmekte zorlanabiliriz. Böyle durumlarda sıkışıp kaldığımızı düşünürüz. İşimizi yapmak, birilerine uymak istemeyiz. Birilerine katlanmak, sabır göstermek işimize gelmez. Yenilik yapmak isteriz. Hedeflerimizin doğru olduğunu, gayet özel biri olduğumuzu düşünürüz. Bizden farklı düşünen kişilerle anlaşmakta zorlanırız. Bütün bu durumlar tabii ki stres altında kalmamıza, bazen gereksiz yere çıkışlarda bulunmamıza neden olabilir.

  Peki bu dönemde nelere dikkat etmeliyiz ki, süreci olumlu şekilde geçirmemiz mümkün olsun. Öncelikle ben bilgiyi, iletişimi önemsemenizi, iş arkadaşlarınıza, paylaşımlarınıza kimlerle bağlantılarda bulunduğunuza dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Eğer ilk kez çalışmayı düşünüyorsanız, yeteneklerinize uygun bir alanı tercih ediniz. Bilgilenmeye önem veriniz. Eğer arzu ettiğiniz işle ilgili, tecrübeniz yetersiz ise, mutlaka bir kurs, eğitimden geçmelisiniz. İnternet üzerinden online eğitimler veya özel derslerle kendinizi geliştirebilirsiniz. Eğer şu andaki mevcut görevinizden memnun değilseniz ve işten ayrılmayı düşünüyorsanız lütfen çok iyi düşününüz. Bir başka iş bulmadan işten ayrılmayınız. Eğer sağlığınız 7/24 çalışmaya müsait değilse, o zaman evde yapabileceğiniz veya internet yoluyla para kazanabileceğiniz işlere yöneliniz. Sosyal paylaşımların size iş veya günlük yaşamda yararlı olacağını biliniz. Çevrenizde bulunan yakın akrabalarınızla alakalı yoğunluğunuz artabilir. Onların sağlığı, iş hayatları ile alakalı konularla uğraşabilirsiniz.

  Mars-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 1, 4, 7, 23 Ocak. 7 ve 23 Ocak tarihlerinde çalışma hayatınız, yakın çevreniz, akrabalık ilişkileri, mali konularda lütfen dikkatli olmaya çalışınız. Önünüzü göremediğiniz yollara girmeyiniz.

   
 7. Papatya

  Papatya GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ.* Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.125
  Beğenileri:
  6.461
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  84 ÇTL


  TERAZİ

  26 Aralık (saat 02:48)-2 Şubat 2013 (saat 03:54) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Mars etkisini önce genel anlamıyla ele alacağım. Ardından bu ay içindeki görünümlere göre değerlendirmede bulunacağım. Bu dönem, sosyal faaliyetlerin bir hayli hız kazandığı, yeni arkadaşlıklar, yeni keşiflerde bulunulduğu, yaratıcı çalışmalara önem verildiği bir süreçtir. Aşk hayatınız canlanır, yeni biriyle tanışabilirsiniz. Devam eden ilişkinizdeki arkadaşlık olgusu bir hayli önem kazanır. Birlikte paylaşımlarda bulunabilir, bir hobi edinebilir, hedefler belirleyebilirsiniz. İki yıl sonra aşk evinizi ziyaret eden Mars, özgür bir ilişkinin işaretçisi olabilir. Her iki taraf da, güzel bir zaman geçirmeyi tercih edebilir. Orijinal bir aşk olabilir. Sıradan kurallara, kıskançlıklara, kaprislere yer verilmeyen. Özel olan ve özel şekilde yaşanan. Sizler bu dönemde spor, grup faaliyetleri, yaratıcı aktivitelere yönelebilir, insanlarla iletişim ve paylaşımlara ağırlık vererek kendinizi tanıtabilirsiniz. Benim bu dönem için size genel tavsiyem, hayatın güzelliklerinin keyfini çıkarırken bütçenizin limitlerini zorlamamanızdır. Yaptığınız faaliyetler, kurduğunuz ilişkilerin kazandırıcı olması, amacınıza uygun adımlar atılması, geleceğinizi göz önüne alarak hareket edilmesi yararlı olacak.

  Bu dönemi görünümler çerçevesinde ele aldığımızda, zevklerinize ayırdığınız paranın, bütçenizi aşmamasına çalışmakta yarar var. Tabii ki yaşam güzel, insan özgür olmak, sevdiği bir şeylere sahip olmak kazandığını dilediğince harcamak, kimse tarafından denetim altına alınmak istemiyor. Ancak geleceğimizi de düşünmemiz gerekiyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda seçimlerinize özen gösteriniz. Birlikte olduğunuz kişinin kazanç anlamındaki durumu nedir, birlikte bir yaşam düşünüyorsanız ne gibi bir gelire ihtiyaç var, bunları ele alınız. Biraz daha tutumlu olmanızda yarar var. Gereksiz şeylere para harcamak yerine, iktisatlı davranmaya çalışınız. Çocuk sahibi olmak isteyenler, mali gücünüzü mutlaka gözden geçiriniz. hayatınızı garanti altına alabileceğiniz faaliyetlere, hobilere yönelin.

  Mars-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 1, 4, 7, 23 Ocak. 7 ve 23 Ocak tarihlerinde evlilik, çocuk, iş ortaklığı, aşk hayatınız ve mali konularda ciddi bir değerlendirme yapmalısınız.

   
 8. Papatya

  Papatya GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ.* Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.125
  Beğenileri:
  6.461
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  84 ÇTL


  AKREP

  26 Aralık (saat 02:48)-2 Şubat 2013 (saat 03:54) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Mars dönemini önce genel anlamda bir ele alalım. Ardından ikinci paragrafta, ay içindeki önemli görünümlerine göre ne gibi gelişmeler yaşanabilir gözden geçirelim. Mars-Kova burcu geçişi, bayan Akreplerde eş ve baba, Bay Akreplerde ise kadın ve anne ile alakalı konularda mücadeleci bir dönemi işaret edebilir. Siz hedef anlamında kendinizce bir yol izlemeyi tercih edersiniz. Ancak bu kişiler engel olmaya veya üzerinizde baskı kurmaya kalkışabilirler. Ailevi ilişkilerde de dikkatli olunmasında yarar vardır. Bazen aranızda mesafe ve soğukluk oluşabilir. Uzlaşmazlık, anlaşmazlık bu sürecin görülmesi muhtemel davranış biçimidir. Kiracı iseniz ev sahibinizle aranızda veya ev sahibi iseniz kiracınızla belli konularda anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Ev satın almak, ayrı eve taşınmak, evde yeniliklerde bulunmak için öncelikle gelir durumunuz, çalışma hayatınız, sağlığınız çok önemlidir. Çabuk hastalanma, sıkılma, çalışmak istememe, çabuk yorulma, sinirlenme, özgür yaşama gibi hassasiyetler oluşabilir. Sorumluluklarınız artabilir. Yaşamınızı ilgilendiren konularda ciddi düşünmekte, ona göre bir yol izlemekte yarar vardır.

  Bu dönemi görünümler çerçevesinde ele aldığımda öncelikle kendinize mutlaka bir hedef belirlemelisiniz. Ayaklarınızın üzerinde durabileceğiniz bir işiniz olmalı. Uzun vadeli amaçlarınız olmalı. Kendinize güvenmeli ve hayatınıza artık yepyeni bir sayfa açmak için canla başla çalışmalısınız. İster ailevi, ister ilişki ister iş anlamında sizi uyarıcı dış etkenlere kulak veriniz. Kendinizi mutlaka geliştiriniz. Olur evliliğiniz veya ilişkiniz tatmin etmiyordur veya ailenizle yaşıyorsunuzdur ancak huzurunuz yoktur. Belki evlenmeye karar vermişsinizdir. Hangisi olursa olsun burada dikkat edeceğiniz konu, hayatınızı sağlam temeller üzerine oturtmak için akıllı bir planlamada bulunmak ve canla başla mücadele etmektir. Şikayet etmek yerine azmetmelisiniz. Kaderi suçlamak yerine, kaderinizi ellerinizle şekillendirmelisiniz.

  Mars-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 1, 4, 7, 23 Ocak. 7 ve 23 Ocak tarihlerinde sağlığınız, yuvanız, aileniz, çalışma hayatınız, ilişkinizle alakalı konularda dikkatlice hareket etmelisiniz.

   
 9. Papatya

  Papatya GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ.* Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.125
  Beğenileri:
  6.461
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  84 ÇTL


  YAY

  26 Ocak (saat 02:48)-2 Şubat 2013 (saat 03:54) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Mars yansımalarından önce genel anlamıyla söz etmek istiyorum. Ardından ay içindeki görünümleri çerçevesinden izahta bulunacağım. Bu süreç, girişimci düşünmenin, yeniliklere açık olmanın, bilgilenmenin, farklı bir şeyler ortaya koymanın işaretçisidir. Çabuk harekete geçebilir, amacınıza uygun şekilde hareket edebilirsiniz. Mars mücadele gücüdür. Kova burcunda ilerlediği zamanlarda, kişi pek sabırlı olmayabilir. Oysaki amacınıza kilitlenirseniz ve bu amaca uygun girişimlerde bulunursanız pekala başarılı olabileceğiniz bir süreçtir. Arkadaşlıklar, grup faaliyetleri, organize işler, insanları bir araya getirici faaliyetler, kültürel paylaşımlar, internet yoluyla insanlarla bağlantı kurmak mümkündür. İşe dönük girişimler, yeniliklerin uygulanması hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Bu süreçte önemli olan, siz hangi konuda ilerlemek, kendinizi göstermek istiyorsunuz. Bu alanda yeterli misiniz, girişimci misiniz, sosyal ilişkileriniz ne durumda bunları gözden geçirmelisiniz.

  Dönemi görünümler çerçevesinde ele aldığımızda, öncelikle size tavsiyem çevrenizdeki insanlarla olan tüm paylaşımlarınıza dikkat ediniz. Yarım kalan işlerinize öncelik tanıyınız. İş hayatınızla ilgili meseleler üzerinde bilinçli bir şekilde hareket etmeniz, değerlendirmelerde bulunmanız, girişimlerinizin başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayabilir. Özellikle 1 Ocak tarihinde yeniliklerde bulunma anlamında fırsatlar olabilir. 7 Ocak tarihinde biraz sakin olmak, şöyle bir durumumuza bakmak, ilişki, iş ve sağlık konularında neler yapabileceğimizi gözden geçirmek iyi olacaktır. Bazı sözler, insanlar canınızı sıkabilir. Soğukkanlı olmakta yarar görüyorum. 23 Ocak tarihinde geçmişten ziyade, geleceğinizi göz önüne alarak planlamalarda bulunmak yararlı olur. Duygularınız, sorumluluklarınız, sizi rahatsız eden meseleler, kaygılandığınız konular üzerinde çok sakin bir yol izlemeli, kendinizden emin ve güven duygunuzu yitirmeden yarınlarınız üzerine düşünmelisiniz.

  Mars-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 1, 4, 7, 23 Ocak...

   
 10. Papatya

  Papatya GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ.* Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.125
  Beğenileri:
  6.461
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  84 ÇTL


  OĞLAK

  26 Aralık (saat 02:48)-2 Şubat 2013 (saat 03:54) tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Mars etkisini önce genel anlamıyla ele alacağım. Ardından görünümlere göre değerlendirmede bulunarak bu dönemi izah etmeye çalışacağım. İki yıl sonra maddi kazanç evinizde seyir halinde olacak Mars, bütçeniz, değerleriniz, girişimler yoluyla elde edilen gelirler, hedef anlamında düşünülen işler açısından gayet aktif bir süreci işaret ediyor. Gelir düzeyimizin yükselişi, tabii ki insana daha geniş bir alanda özgürce hareket etmek fırsatı tanır ki, her insan böyle bir rahatlığı arzular. Bu dönemde önemli olan, sizin yeteneklerinizi ifade edebileceğiniz işlere öncelik tanımanızdır. Yeniliklere açık olmanız gerekir. Ancak bu yeniliklerin size kazanç anlamında bir katkısı olmasına dikkat etmelisiniz. Genel olarak bu süreçte iş anlaşmalarında, kurulan bağlantılarda, iş görüşmelerinde kişi baskıya gelemez. Bildiğinizi yöntemlerin, sunduğu isteklerin kabulünden yanadır. Zaten gelişmeler heyecan verici ve olumlu yönde olur. Eğer doğum haritanızda para evinizle ilgili bir problemli görünüm yoksa, Mars Kova burcu hedefinize uygun gelişmelerin yaşanacağına delalettir.

  Dönem içindeki görünümler çerçevesinde bu süreci değerlendirdiğimizde, 1 Ocak tarihindeki görünüm, maddi konuların ev içinde özellikle hararetli bir şekilde ele alınmasını sağlıyor. 4 Ocak tarihinde iş hayatınızla ilgili gelişmeler, hem maddi hem yenilikler anlamında ileriye dönük umut vaat ediyor. 7 Ocak tarihinde parasal ve amaçlarınız doğrultusundaki meselelerde sakin olalım ve aklı başında düşünelim. Sorumluluklarınız artabilir. Başka bir iş teklifi veya şu anki işinizle ilgili yükünüz çoğalabilir. Ancak bu yük, sizin için kazanç anlamında doyurucu olabilir. 23 Ocak tarihinde amacınıza uygun gelişmeler için, durumunuzu gerçekçi bir şekilde ele almalısınız. Geleceğinizi düşünerek kararlarınızı verin.

  Mars-Kova burcu seyrinin Ocak ayındaki önemli tarihleri: 1, 4, 7, 23 Ocak.

   
Benzer Konular
 1. Suskun
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  3.296
 2. Papatya
  Mesaj:
  12
  Görüntüleme:
  1.804
 3. Papatya
  Mesaj:
  12
  Görüntüleme:
  2.700
 4. Papatya
  Mesaj:
  11
  Görüntüleme:
  1.704
 5. Papatya
  Mesaj:
  11
  Görüntüleme:
  1.866
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş