1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Masaüstünüzde Farklı Bir Görünüm - BumpTop

Konusu 'Sistem Programları' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 10 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Her ne kadar duvar kağıdınızı değiştirip yeni görünümler elde etseniz de klasik masaüstü görünümünüzü kökünden değiştirmek istiyorsanız ücretsiz BumpTop'u deneyin.

Masaüstünüzün çok farklı bir hal alarak başkalaşım geçirmesini sağlayabileceğiniz BumpTop ile üç boyutlu bir dünya yaratabilirsiniz. Üç boyutlu olarak tüm ikon ve nesnelerin görüneceği bu yazılım sayesinde her bir program grubunu ayrı olarak kategorilendirebiliyorsunuz. Kategori ve bölümler halinde masaüstünüzü düzenleyebileceğiniz BumpTop’un en kullanışlı özelliği ise yarattığınız bu üç boyutlu düzen üzerinden Twitter ve Facebook gibi sosyal ağ sitelerindeki hesaplarınıza tek bir tık ile ulaşabiliyor olmanız. Ekranınıza bazı hatırlatıcı notlar da ekleyebilen BumpTop, klasik görünümden sıkılan kullanıcılar için birebir.

Boyut: 12.18 MB

[ [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] ]

2. Schweppes

Schweppes Forum Tutkunu

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    DedeKtif
    Yer:
    Uğrunda gemilerin karadan yürütüldüğü yerden:)
    Banka:
    55 ÇTL
    denedim:D ama hiçç bana göre değil şekil duruyo da bide bununlamı uraşcaz eski haline döndüremicem die çok korktum:D

3. carpediem24

carpediem24 Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    ADIYAMAN
    Banka:
    0 ÇTL
    paylasım ıcın tskler

Sayfayı Paylaş