1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Masaüstünüzü Elinizle Düzenleyin

Konusu 'Yeni Teknolojiler' forumundadır ve cırcırböcee tarafından 24 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Üç boyutlu işletim sistemleri geliyor. Windos Vista'nın pabucunu dama atacak projeler yolda. Kanada'da bir yazılım firmasının proje aşamasındaki işletim sistemi ilgi çekti.

Üç boyutlu grafiklerle donatılmış masaüstünde elinizle istediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz. Hazırlık görüntüleri youtube'a düştü bile...

İşletim sistemi Linux ta benzer bir çalışma yürütüyor. Üç boyutlu masaüstü ekran ile dokunmatik ekran çalışmasını başlattı. ​

[YT]Yx9FgLr9oTk[/YT]​

2. Melek

Melek Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    45 ÇTL
    süper bişey yaaa harika valla

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.323
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.713 ÇTL
    Bununla ilgili birkaç videoya bakmıştım. Ancak tasarı aşamasında şu an ve gündeme gelmesi için epeyce bir süre geçmesi gerekiyor. Tıpkı bilgisayar olmadan bir zeminde bilgisayar varmış gibi kullanılabilecek sistem gibi. Tabii böyle bir işletim sistemini çalıştırabilmek için bugünkünün en az 10 katı RAM ve HDD ihtiyacı olacağını da unutmamak gerek. Örneğin 10 GB RAM 3000 GB HDD gibi :P. 1034 GB 1 TB miydi unuttum :D

Sayfayı Paylaş