1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Masaüstünüzü Kilitleyin

Konusu 'Sistem Programları' forumundadır ve kelebek tarafından 28 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Bu program sayesinde masaüstünüzü kitleyebiliyorsunuz. Programı indirip açtığınızda masaüstünüz kitlenir ve şifrenizi girene kadar da açılmaz. Program ilk açıldığında şifrenizi girene kadar şifresiz olarak kilidi aç deyince tekrar açabiliyorsunuz. Şifrenizi kaydettiğiniz zaman tekrar açmak için şifre isteyecektir. Bilgisayarınızın açıkken de başkaları tarafından karıştırılmasını bu şekilde önleyebilirsiniz. Ben kurdum denedim güzel çalışıyor ve işe yarar bir program. Üstelik dosya boyutu da sadece 29 KB

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. Stewie

Stewie Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Balıkesir
    Banka:
    0 ÇTL
    çok güzel bir program.İşime yarayacak.Teşekkürler.

3. Stewie

Stewie Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Balıkesir
    Banka:
    0 ÇTL
    Bu program şifresiz girişte de masaüstünü açıyor.Pek yararı olmadı :)

4. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Zaten şifresiz. Şifreli olsa şifreyi nereden bileceksin kitlersin açamazsın. İlk açışta şifre yok. Daha sonra programı tıklayıp açtığında kilit aç tuşunun solunda seçenekler kısmından sen şifre koyacaksın. Ben kullanıyorum ve güzel çalışıyor

5. Stewie

Stewie Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Balıkesir
    Banka:
    0 ÇTL
    Tmm çok sağol.Ama ilk indirdiğimde şifreyi girdiğim halde 2 kere enter tuşuna bastığımda ekran açılıyordu.Neyse sorun kalmadı sağol.

Sayfayı Paylaş