1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Maskara kullanmaya gerek kalmayacak

Konusu 'Bakım & Makyaj & Güzellik' forumundadır ve MeRciMeK tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Kadınlar, Lattisse adlı ilacı kullanıp kirpiklerinin güçlenmesini beklerken normal maskara sürebiliyor. Bilim adamları bu gelişmenin uzunluk, kalınlık ve koyuluk vadeden maskaralar üreten kozmetik firmalarını kara kara düşündüreceğine inanıyor.
    Kadınlar 6 ay uygulanan bu ilaca, en fazla 250 TL (100 pound) ödeyerek sahip olabilecek. Sıvı ilaç aynı maskara gibi bir şişede bulunuyor, günlük olarak bir fırça ile kirpiklere uygulanıyor.

İngiltere'deki 6 hastanenin doktorları tarafından geliştirlen ve Latisse olarak adlandırılan ilacın test çalışmaları tamamlanmak üzere.

Bu ilaç aynı zamanda kemoterapi hastalarının dökülen saçları için de kullanılabilecek.

Southampton General Hospital uzmanı Parwez Hossain, bu ilaç ile kadınbların artık maskara taşımasına gerek kalmayacağını söyledi.

Latisse, 16 hafta sonra kirpiklerin yüzde 25 daha uzun, yüzde 106 daha kalın ve yüzde 18 daha koyu olmasını sağlıyor.

2. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.759
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    334 ÇTL
    güzel bişiye benziyor ama bn kirpiklerimden memnunum:)...ilgilenenler için güzel olabilir..

3. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Benim için gereksiz benimde sorunum yok kirpiklerimle ..:)

4. İLkİm*
    Avare

İLkİm* MaviKuş ~ Özel üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    136 ÇTL
    waoow süpermiş :D çok beğendim ben bunu :) :) maskara için verdiğim paraları bi ben bilirim :P
    en çok kullandığım makyaj malzemesi maskara + ruj :) (bide göz kalemi var :P )
    çok iyi bişey yapmışlar :) :)

Sayfayı Paylaş