Masumca Bir Aşk

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Özlemim. Bir hüzündür ki küllenmek bilmeyen bir ateş gibi dumanı tütüüüüpp gidiyor. İçimi acıtanın sıcak küller olduğunu sanırken bakıyorum alevler yükselmiş .....derken görüyorumki kor dağlamış kalelerimi. Canım çok yanıyor. Küfrediyorum lanet okuyorum herşeye. Tekmeler savuruyorum alevlere dağıldığını sanıyorum. Canım yine yanıyor.... Düşlüyorum o acıyla; canımdan öte bir can var ürperiyorum birden alevlerin önüne atıyorum kendimi... Candan geçip canımdan öte cana ulaşmasın alevler diye.
Ben yanıyorum sen yanma sevdiceğim.. Gözünden bir damlada olsa süzülecek yaşa dayanamam . Savururum kendimi dağılırım. Yok olurum. Bırak ben yanayım ikimizin yerine.İzin ver ben yanayım .... Seni okadar çok seviyorum ki ..... O kadar hasretimki konuşmaya anlatmaya anlaşılmaya... Seni çok özledim. Seni çok özledim. Seviyorum seni. Benim ol. Yalnız benim ol. Benimki hayal olsada.

Sürgün Sevdam

Özel Üye
Özel üye
O kadar hasretimki konuşmaya anlatmaya anlaşılmaya... Seni çok özledim. Seni çok özledim. Seviyorum seni. Benim ol. Yalnız benim ol. Benimki hayal olsada.

:( yüregine emegine saglik bu güzel paylasim icin tskler....

Sürgün Sevdam

Özel Üye
Özel üye
Önemli olan size ait olmasi degildir ki kisi kendini duygularini buldugu paylasimi sunar birileri bu duygulari anlatmada tercüman olur birileride kendini bulur yazaninda sunaninda yüregine emegine saglik...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
ahh ahh..bazen böle yazıları okuyunca banada keşke o yazsa diyorum..ama bakıyorumda yazanların kıymetini bilmemişim ki hiçbir zaman..

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
ellerine sağlık kırmızı...gerçi artık öyle çok masum aşklar yok ama..:(tabi sözüm meclisten dışarı