maxthon güncellenecektir

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
Katılım
1 Tem 2011
Mesajlar
2,734
Beğeniler
97
Yaş
38
Şehir
artvin
#1


çok mükemmel bir veb tarayıcıdır opera gibi hızlı bağlantıları mevcuttur
firefox gibi indirme yöneticisi mevcuttur
crome gibi hızlıdır
expoler altyapısında yapıldığı için aynı özelliklere ve dahası expoler moduna sahiptir
turbosu ekran alındısı sık kullanılanları yedeklemesi ve daha birçoğu giremediğiniz site kalmayacak indiremediğiniz video olmayacak hepsi bir atada tek program


buradan indirin

dahasını merak edenler için

Web sayfalarında gezerken sadece yakalamak ve indirmek istediğiniz dosya türünü belirliyorsunuz ve tarayıcı sizin için gizli dosyaları bile buluyor.

Anti-Freeze
Sekmeli Gezinti Modu çıktığından ve Ajax Teknolojisinin websitelerinde kullanımının yaygınlaşmasından sonra yaygın bir şekilde gezinti sırasında tarayıcılarda donmalar yaşanmaya başlandı. Maxthon'un geliştirdiği teknoloji ve bu yepyeni özelliği ile artık bu problem çözülmüş bulunuyor ve internet sörfü daha akıcı bir şekil alıyor.


Tabbed Browsing (Sekmeli Gezinti)
Tüm web sayfaları yeni pencere yerine ana pencerenin içerisinde sekmeler halinde açılıyor ve böylece daha kolay bir ulaşım sağlanmış oluyor. Sağ Tıklama Menüsü üzerindede nerdeyse tüm ortak işlemleri bulmanızda mümkün. Gelişmiş bu özellik tüm sekmeleri kapatma, tüm sekmeleri yenileme ve sekme kilitme gibi birçok kullanışlı seçenekte barındırıyor.

Mouse Gestures (Fare Kısayolları)
Fare'nin sağ tuşuna basılı tutun ve fare hareketleriyle tarayıcı özellikleri olan Geri, İleri, Yenile ve Sekme Kapat gibi komutları uygulayın. İsterseniz kurulum merkezinden kendi fare hareketlerinizi tanımlayabilirsiniz.

Undo List (Geri Al Listesi)
Yanlışlıkla gezdiğiniz bir sekmeyi mi kapattınız? Artık Undo List ile herzaman kapatılan sekmeleri geri açma şansınız bulunuyor. Geri/İleri geçmişide aynı zamanda geri al listesinde kayıtlı tutuluyor.

Magic Fill (Sihirli Doldurma)
İnternet siteleri ve web sayfalarındaki tüm formları Magic Fill özelliği ile tek bir tıklama sayesinde doldurun. Özellik nerdeyse tüm form boşluklarını otomatik olarak hatırlayabiliyor. İsterseniz bulunan bu form verilerinizi başka kullanımlar için kayıtta edebilirsiniz.


Screen Capture (Ekran Yakalama)
İsterseniz tüm ekranı, seçili bölgeyi, seçili pencereyi veya sayfa içeriğini resim olarak kaydedebilirsiniz. Hemde bunu ayrı bir programla değil tarayıcınızda bulunan özellikle yapabilirsiniz. Aynı zamanda resmi Clipboard olarak atayabilir yada dosya olarak kaydedebilirsiniz.
Tarayıcının daha birçok internet üzerinde işinizi kolaylaştırıcak özelliği mevcut. tek tuş ile sayfa veya sayfalar açma, favori internet adresleri ve favorilerin düzenlenmesi isimlendirilmesi, gizliliğinizi sağlamak için gelişmiş proxy ayarları, RSS 0.9/1.0/2.0 ve Atom 0.3/1.0 besleyicilerini okumak için Feed desteği, sürükle bırak desteği, Maxthon Smart Acceleration ile sörf hızının maksimuma çıkarılması, sürekli ve yeni tehditlere karşı güvenligüncellemeleri,eklentiveskin desteği gibi özellikler bunların en başında gelenler.
Son sürümler ile birlikte Maxthon Downloader entegre indirme yöneticisi tarayıcıya eklenmiş bulunuyor. Internet Explorer eklentilerine destek sağlanırken bunun yanında tarayıcıya eklenen yepyeniAntifreeze özelliği çoklu sekme gezintilerinde kullanılan Ajax teknolojisi ile uyum ve destek sağlarken,güvenilir internet siteleri kontrolü, geliştirilmiş Magic Fill özelliği ve bir çok hata düzeltimi karşımıza çıkıyor
 

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
Katılım
1 Tem 2011
Mesajlar
2,734
Beğeniler
97
Yaş
38
Şehir
artvin
#2
3.1.5.1000 sürümüne yükseltilmiştir bu sürümde hızlı erişim menüsü 3 sayfadan oluşuyor daha çok site eklenebiliyor
 

Benzer konular

Top