1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin 'Maziyi deşme demiştim ona'

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 1 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.771
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.918 ÇTL

İpek Tuzcuoğlu'nun "Evliliklerim en büyük başarısızlığım" sözleri kriz çıkardı! Eşi öfkeli: Ben ona geçmişi konuşma demiştim... Bu sözleri hiçbir erkek kaldıramaz!

Bırak mazi, mazide kalsın! İpek Tuzcuoğlu'nun başı, verdiği bir röportajdaki "Evliliklerim en büyük başarısızlığım" sözleri nedeniyle ağrıdı! Ünlü oyuncunun daha önce yaptığı evlilikler hakkında konuşmasına, üçüncü eşi Enver Selim Kurtoğlu öfkelendi: Herkesin seveni var, sevmeyeni var. Bu sözler bazı çakalların ekmeğine yağ sürebilir!

EVLİLİKLERİ BİTİRİR!

Kurtoğlu, "İpek'ten evlilik, özel hayat ve geçmişle ilgili konuşmamasını rica etmiştim. Ne kadar iyi niyetli olursa olsun, bu sözlere tepki göstermeyecek bir erkek düşünemiyorum" dedi ve bu sözlerin neye mal olabileceğini açıkladı: İnsanların geçmişte yedikleri kazıkların acısını bugün çıkarmaya çalışmaları yüzünden evlilikleri bile bitebilir!
    Günaydın

2. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    evlilikler kısmet işi,ama bitmişse yaşananları konuşmak zorunda,kendince elştirisini yapıyor...adam da hemen üzerine alınmış,acaba çok mu haklı ipek hanım?:D

Sayfayı Paylaş