1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

MEB Çorapları

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve HEREDOT tarafından 10 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. HEREDOT

HEREDOT Katılımcı

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    2 ÇTL
    İSTANBUL - Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik’in “Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik” yazılı çorapları medyada tartışma yarattı. Bakan Çelik, çoraplarının fotoğraflarını gazetelerin birinci sayfalarında görünce Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan Coşkun’a bir açıklama yaparak, “Çorap imalatçısı bir dostumun hediyesi. Evdeki 20 çift çorap içinden o gün farkında bile olmadan o çorabı giymişiz. Üzerinde konuşulacak bir mevzu değil” dedi. Ancak Çelik’in çorapları Meclis tarihine bir ilk olarak geçti. Gazeteciler, yazarlar ve eski parlamento muhabirleri, böyle bir şeyi daha önce görmediklerini söylediler. Psikiyatr Kemal Sayar da, giysilerine adını yazdıran kişilik tiplemesini anlattı.

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    çok komik ya :) zaten sadece bizim ülkemizde raslanabilirdi heralde :)

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.341
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.758 ÇTL
    Ben komik bulamıyorum konuyu. Sonradan görme dediklerine cuk oturan bir durum. Biraz önce HEREDOT'un eklediği lisede şiddet haberini okudum da. Baksanıza balık baştan kokuyormuş. Üst ne ki alt ne olsun. Yazık binlerce kere.

Bu adam sheretonda masör olan arkadaşımın görevini yaptığı sırada kulağına şiir okutacak kadar ................... işte. Uygun kelimeyi bulamıyorum doğrusu.

Sayfayı Paylaş