1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Excel Meb yazılı kağıdı

Konusu 'Office Programları' forumundadır ve boxor tarafından 19 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. boxor

boxor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Lightbulb Meb Yazılı Kağıdı
    S.aleyküm arkadaşlar

Yazılı kağıdı düzenlerken "ADI, SOYADI, NUMARASI, SINIFI" gibi boş kalan yerleri otomatik olarak tanımlamak istiyorum.

Yani öğrenci sınava girdiğinde "Word veya Excel'de" hazırlanan yazılı kağıdına öğrenci bilgileri otomatik olarak gelsin istiyorum.

Bir bakıma Ösym mantığı gibi kişi adına yazılı kağıdı düzenlenip dağıtıcam. Böylece Yazılı sonunda isim numara yazmayan öğrenci derdinden kurtulmuş olucam
    Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların bana yardımcı olmalarını istirham ediyorum.

.:: BİLGİNİZE VE İLGİNİZE ::.

elimde bir örnek var arkadaşlar başka forumda biraz yardımcı olup bıraktılar isteyen pm ulaşşın bana

2. Murat OSMA

Murat OSMA Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    280
    Meslek:
    Excel & VBA Eğitmeni
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    6 ÇTL
    Merhaba Mehmet Bey,

Daha önce bizim sitemizde bu konu hakkında yardım talep etmiştiniz, ben ve diğer yönetici arkadaşlarımız da size yardım etmek istedik, fakat siz aşağıdaki gibi bir yanıt verdiğiniz için bırakın size yardım etmeyi, sizi kâle bile almadık.

Şimdi sorunuzu burada da görünce bir mesaj yazma ihtiyacı hissettim, kusura bakmayın...

İyi çalışmalar...

Sayfayı Paylaş