1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

MEB’den Yer Değiştirmeler Hakkında Açıklama

Konusu 'Öğretmenler Odası' forumundadır ve Mc_ÖRGE tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. Mc_ÖRGE

Mc_ÖRGE HalaMadrid

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Kaptan
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    714 ÇTL
    Türk Eğitim-Sen olarak Milli Eğitim Bakanlığına, Genel İdari Hizmetler, Teknik Hizmetler ve Yardımcı Hizmetler Sınıfında görev yapmakta olan personelin atama ve yer değiştirmelerinde yaşanan mağduriyetler hususunda yaptığımız yazılı başvuruya Bakanlıkça cevap verilmiştir.

Türk Eğitim-Sen olarak Milli Eğitim Bakanlığına, Genel İdari Hizmetler, Teknik Hizmetler ve Yardımcı Hizmetler Sınıfında görev yapmakta olan personelin atama ve yer değiştirmelerinde yaşanan mağduriyetler hususunda yaptığımız yazılı başvuruya Bakanlıkça cevap verilmiştir.

MEB’in cevabi yazısında; hizmet sınıflarında görev yapan personelin atama ve yer değiştirmelerine ilişkin işlemlerin Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelik çerçevesinde değerlendirileceği belirtilmiştir.

2. boxor

boxor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    emeğinize sağlık

Sayfayı Paylaş