Mecliste Küfürlü Diyaloglar

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,909
Beğeniler
6,253
Takım
GALATASARAY
#1
Meclis kulisleri bu küfürlere alışık. Bu kez BDP'lilerle CHP'li Mengü küfürleşti ama olayın perde arkası çok daha ilginç!...

MECLİS'TE EŞŞEK.. O..EK SÖZLERİ
Kuliste karşılaşan BDP'lilerle CHP'li Mengü arasında tartışma yaşandı. Sırrı Sakık ve Özdal Uçar Mengü'ye bir tv programında Ahmet Türk'e hakaret ettiğini, ağır eleştirilerde bulunduğunu belirterek terbiyeli olmasını söyledi. Mengü önce yanıt vermedi. Ama grup halinde BDP'liler Mengü'ye hakaret etti. "Ne utanmaz adamsın sen, eşş... o... eşşek, terbiyeli ol" diye bağırdılar.

Önce susan Mengü de bu sözler üzerine aynı şekilde karşılık verdi. Sesler yükseldi. Karşılıklı tartışma sürerken BDP'nin bayan milletvekilleri araya girdi: "Arkadaşlar ayıp oluyor, herkes size bakıyor" diyerek olayı yatıştırdı.

KARŞILIKLI S... R ÇEKTİK
Olayın ardından Şahin Mengü İnternethaber'e "ne olduğunu önce anlamadım. Köpek dediler, küfür ettiler. Meğer Ahmet Türk'ü eleştirmişim. Bundan alınmışlar. Evet karşılıklı küfürleşme oldu. Köpek dedik, si...r çektik" dedi.

Sırrı Sakık ise İnternethaber'e "önemli bir şey değil. Şahin Mengü Sayın Türk'e hakaret etti. Etmemesi gerektiğini, bir siyasetçiye uygun şekilde davranması gerektiğini söyledik" diye konuştu.

Özdal Uçar ise şöyle konuştu: Sözleri bir siyasetçiye yakışmayan sözlerdi. Bir siyasetçiye yakışır şekilde konuşmasını istedik, terbiyeli olsun! Bunu istedik"
Bu kadarınada pes :)
 

Benzer konular

Top