1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Media Player'dan ekran görüntüsü almak

Konusu 'Yazılım / Donanım / İşletim Sistemleri' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 16 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.364
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.875 ÇTL
    Az önce Windosws Media Player ekranında ekleyeceğim Çanakkale ile ilgili çizgi filmden bir ekran görüntüsü almak istediğimde siyah ekrandan başka bir görüntü yakalayamadığımı farkettim. Enteresandır daha önce ihtiyaç duymamıştım. FastStone Capture programı da sonuç vermedi.

Eğer böyle bir sorunlar karşılaşırsanız yapmanız gerekenler şunlar.

Araçlar > Seçenekler > Başarım" a girin;

Buradandan "Gelişmiş" e tıklayın ve "Video Hızlandırma" altındaki, "Üstte Bindirme Kullan" kutucuğunu boşaltın, "Tamam" a tıklayın.

Artık Media player hangi boyutta olursa olsun ekran görüntüsü alabilirsiniz.

2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Bu bir tek media playerda olmuyor. Ben bazı şeylerde de rastlamıştım. Hiçbir ekran görüntüsü vermiyordu:)
    Bilgim olduğu iyi oldu artık alırken sorun olmaz:)

Sayfayı Paylaş