1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Medusa - Şarkı Sözleri

Konusu 'Şarkı Sözleri' forumundadır ve ~KaÇaK CaDı~ tarafından 23 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. ~KaÇaK CaDı~
    Cadı

~KaÇaK CaDı~ YOĞURDA SÜTÜ BOZUK DEDİM GİTTİ AYRAN OLDU.. Özel üye

Beğenileri:
    380
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ..BİM PERSONELİ
    Banka:
    1.380 ÇTL

Rüyalarimda alsalar aglarimda sen gidince simdi yarama bassalar giderim ölüme gizlice ben bu seni bir gördügümde cok acidi kalb yine bak bi yüzüme birkere sende susma konus anlamaliyim anlamlarini yitirmisler düsünmeyin umutlarim simdi baska bir diyarda tek bu basima yastayim belki yoktu massalarda kaldi tozlu raflarimda umutlarimda bitmemisti bak hevesli ben yine
    Bulutlarda varmissin hayallerime gizlice ve sonra kaybolupda gitdi terketdi sessizce
    Yeni bir günes dogdu belki farkinaysa varmadim bir zaman gecsin önce belki bende bu beni yormadim
    Simdi ben baska oldum bir yabanci edasiyla belki cok yakin bir dost belki sende kaldim hala
    Bir destan oldu cikti sen ve benli bir hikaye ve cikmaz oldu gecelerime bir care yoktu derdime

Yok degil yok degil bu kalpte kimse yalandan söylenir hersey neyse hüzün hep yanlisimdi belki nedense dudaklar susmayin konussa keske
    Yok degil yok degil bu kalpte kimse yalandan söylenir hersey neyse hüzün hep yanlisimdi belki nedense dudaklar susmayin konussa keske

Pencerimin karsisinda agladim zaman zaman nedensizce keyfim olmas anlamazsin cogu zaman bu kalbimin bir cözümü varsa cok uzakta olmali mesafelerde gizli bence yarinlarin anlami cok yoruldum anlatilmaz beynim bir dert icimde sende geldin simdi fakat yetkim oldun icimde caresizce baktim hayata belki cok zayiftim tutdum durak teK bir DaLdi yokTu kaLdi uyKudaYdim gecmisin tövbesiyle mesgul oldum onca zaman simdi terk etdim onlari büyük birer yalandi hersey silmeliydim vazgecipde gitmeliydim belki yapamadimki ben sonunda kalmaliydim odama kapanir hergün aglarim düsünürüm seni heryanimda hissedirim varligini nefesini SIMDI SEN UZAKLARDA BENDE SAHTE TUZAKLARDA SEN YANINDA BASKALARLA BEN ICIMDE SANCILARLA….

Yok degil yok degil bu kalpte kimse yalandan söylenir hersey neyse hüzün hep yanlisimdi belki nedense dudaklar susmayin konussa keske...

2. ~KaÇaK CaDı~
    Cadı

~KaÇaK CaDı~ YOĞURDA SÜTÜ BOZUK DEDİM GİTTİ AYRAN OLDU.. Özel üye

Beğenileri:
    380
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ..BİM PERSONELİ
    Banka:
    1.380 ÇTL
    geldiğim bi yol değil karanlıktı
    göremedim simdi ğittiğim bir yolmu sanki
    bende sevemedim
    her gün ayrı döngülerle
    yedi bitirdi bedenimi şimdi
    ben mi nerdeyim
    bi bilsem anne
    kendimi gizemli duygularda aradım
    belki saklanır diye
    san ki bulgular içinde yoktu sevgi
    sende terk edişti tek çıkar yolum
    oyun bozulmasın
    belki gün gelirde kavusuruz
    ama uyanmasın o zman işte elimi tut
    va sahne hiç kapanmasın
    o zman anla sen beni baska caremiz yoktu
    o zman işte ben le gel gel ki benle sol yok ki
    baska caremiz dönmem çok zor

NAKARAT
    her gün ayrı döngülerle hep mi sahte övgülerle yol mu sence dön memek te sende ben le gel belki yandı bestelerde kaç kül oldu destelerde yan tutuş bu velveleyle şimdi benle gel

sacmalar bu kelimeler
    yoklugunda saçmalar
    yağmalar duygularımı acımasızca
    kalpte ses çıkarmadan dayanır
    anca saldırır
    bu kalp saklısaklı ağlayınca
    belli dir bu sözlerim katlanırsa
    ayrılık bu zor dayanmaz
    ah yürek gurur yapar
    bu gözlerim gizli gizli mahvolur
    şimdi belki ben yolcuyum
    bak defoldum hayatından