1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Gaf Mehmet Ali Birant Gafları

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve Mavi Gül tarafından 1 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    694 ÇTL

*Bir kadının en önemli sorunlarından Türk kadınlarının bir en önemli sorunların biri de töre.

*Yerlerini belirlediği 5 60 kişilik, 50 60 kişilik

*Sadece ceviz döviz cephesinde yükselme vardı o kadar.

*Meclisin gündemindeki isim Deniz Zeki, bu akşam da benim konuğum.

*Sevgili seyirciler size sıcak bir gelişme aktarmak istiyorum, şimdi geldi Madrid'in Midyat ilçesinde Süryani bir rahip kaçırıldı

*Sevgili seyirciler son dakika gelişmesiyle ilgili bir, ıı son dakika bir son dakikam daha var Gabriel Akyüz telefon hattımızda, ama telefon düştü.

*Telefon bağlantısı: Arabasıyla durduruldu ve kaçırıldı, başka bir bilgimiz yok.
    Birand: He, bu kadar yani, sadece Malatya'dan çıkarken görüldü öyle mi?
    Telefon bağlantısı: Manastır'dan!

SAHRA_BUSE, YoRuMSuZ ve alemdar bunu beğendi.
  2. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    694 ÇTL
    Fenerbahçe'nin sarı lacivert başkentin Ankara'nın bembeyazlığı ıııı senfonisini Mehmet Okur'un mavi beyaz moruyla dönücez, onun için bizden ayrılmayın, mutlaka 9 dakika sonra buluşuyoruz efendim.

İnternet adresimiz dabıl dabıl dabıl kanal d haber tiyar com tr.

Kanal D website adresini verirken;
    Lütfen bu adresi bi tarafınıza yazınız.

Dün ya da evvelsi gün yani 3 vakit içinde.

Reklamlardan sonra haber bültenimizi bitirecez ama siz yine de bizden ayrılmayın.

SAHRA_BUSE, alemdar ve YoRuMSuZ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş