1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Melih Gökçek Zaferini İlan Etti

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve LoSt_LoVe tarafından 30 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Melih Gökçek bir açıklama yaparak başkent Ankara'da zaferini ilan etti. Gökçek teşkilata sandıklara sahip çıkın uyarısı yaptı

AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Melih Gökçek bir açıklama yaparak başkent Ankara'da zaferini ilan etti.

Gökçek'in açıklamaları şöyleydi:

Seçimi kaybedenler bir çok yerde olay çıkarmaya çalışıyorlar. Olay çıkaranlardan en ilginç isim Oktay Vural... Karayalçın, çıkmış oyların yüzde 87'si sayılmış arada 7 puan fark var. Çıkıyor galibiyetini ilan ediyor.

Bundan sonraki gelecek oylar daha çok bize yarayacak ve oranımız yukarı doğru çıkacaktır.

Bizzat elektrik idaresi ile görüştüm. Bir iki yerde küçük elektrik kesintileri dışında onlarda genel bir kesinti değil kesinti yok.

CHP'liler seçimi provake etmek için Dikmen'de önceden hazırlık yapmıştır. Bunlar çirkin şeyler. Herkes sonucu hazmedebilmelidir. Üç kez ben bu şehre başka oldum. Beni tekrar aday gösteren partime teşekkür ediyorum.

Ben burada teşkilattan arakadaşlarıma çağrıda bulunuyorum. Sandıklara sahip olsunlar. İnşaallah bir kaç saate kadar kesin sonuçlar netleşecek. Aradaki farkı kapatamayacağını anlayanlar olay çıkarmaya çalışıyor.

Belediye Meclis üyeliğinde 3'te ikisinden fazlasını almış bulunuyoruz. İnşaallah Ankara için bundan sonra yeni bir hizmet dönemi başlayacaktır.

Haber 7

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Gene aldı inanamıyorum yaaa daha da kimse karşısına aday olmasın bence, ne olursa olsun alıyor maalesef

3. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Geçmiş olsun :)

4. imposibel

imposibel Usta

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Soyguncuya mı "eyvallah" deniyor kaçırılan sandıklar mı değiştiriliyor aklım almadı.

5. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Valla şu adamı seven bir allahın kulunu görmedim, kimse de oy vermediğini söylüyo fakat sonuçlara göre her 3 kişiden birisi vermiş hayret bişey

6. imposibel

imposibel Usta

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    "zembille inen 6 milyoncuk" ve "kaçırılan sandıklar". Utanmadan ardı ardına yapılan açıklamalar.. Birdaha ki sefer kesin çözüm olur umudunuzu kaybetmeyin kelebek =)

7. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Bir de diyorlar dün akp oy kaybetti. Evet aynı hızla oy kaybetmeye devam ederse yaklaşık 20 sene sonra iner

8. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    gerçekleri fark etmek zaman alır işin içinde biraz sabır varsa biraz da geyret bunlar da temizlenip gidecek elbet:) insanların doğruyu fark etmeleri için illa bir şeyleri kaybetmeleri ceplerinin biraz yanması gerkiyor yok sa insan oğlu uayrıdan anlmaz :)

Sayfayı Paylaş