Melike Birgölge - Aşk Kalpte Bir Gölge..

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,530
Beğeniler
6,248
Takım
GALATASARAY
#1


Melike, sözleriyle gülümsetmek, hüzünlendirmek, düşündürmek, 'Ah' çektirmek, umut vermek, hissettirmek istiyor ve bunu başarıyor. Yenildiğini düşünenlere, alttan alta 'Olsun bir daha yenil, güzel yenil ama bir seferinde mutlaka kazanacaksın' diyor. Onu okumak, ne yalan söyleyeyim; bana yağmurlu bir günde kıyıda oturup uzun uzun denizi seyretmeyi anımsatıyor. Onun yazılarında, hüzün, hayatın engin kucağında yavaş yavaş etkisini yitiriyor!

Haşmet Babaoğlu
Gazeteci-Yazar

---------------------------------------

Yaşadığımız mutluluk, şaşkınlık yahut hüznün, sıkıntının bizden önce de birilerinin başına gelmiş olması ve hayatın yeniden normal seyrinde gidebileceğini öğrenmek bize güç verir. Melike yıllardır anlattığı her yazıda biraz da bunu yapıyor sanki. 'Bak, senin yaşadığına çok benzer şeyleri yaşayan binlerce insan var' diyor. Ve sizi size anlatırken, Shakespeare'in söylediğini yazılarında gizliden hep yineliyor: 'Aslında hiçbir şey iyi veya kötü değildir. Her şey bizim onlar hakkında düşündüğümüze bağlıdır.'

Kapağını kapattıktan sonra sizi kendiniz hakkında düşündüren bir kitap kadar güzel bir şey var mı? E buyrun o zaman...

Ayşenur Yazıcı
Spiker-Yazar
Bugün tesadüfen rastlayıp aldım.. Kitap benden bişeyler anlatıyor sanki :) İyikide almışım.. Duygusal romanlar okuyanlara tavsiye ederim..
 

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,530
Beğeniler
6,248
Takım
GALATASARAY
#3
tam benlik bişeyee benziyor...kız bütün paramı kitaplara verdikceksin..böle güzel kitapları paylaşma..
Bugün yanıma biraz para almıştım hesapta kendime etek alıcaktım.. Dedim bi markete girim yiyecek bişi alim kendime diye.. Markete kitap koymuşlar :D Bende 3 tane kitap aldım biri bu kitap. Sonra marketten başka bişeyler daha aldım paramı bitirdim etekte alamadım :)
 

Benzer konular

Top