1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Meme kanseri kadın idrarını içerek tedavi oluyor

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.770
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.917 ÇTL

41 yaşındaki Sam Ravelle'e 3 yıl önce meme kanseri teşhisi konuldu. Üçüncü evre agresif meme kanseri olduğu tespit edilen Ravelle'ye radyoterapi, kemoterapi ve lumpektomiden oluşan bir tedavi önerildi. Fakat bu yöntemlerin hiçbirini kabul etmeyen genç kadın, idrar terapisi ve alternatif tıp ilaçlarını kullanacağını açıkladı.

"Kemoterapi sağlıklı hücreleri de yok ediyor"

Bu açıklaması ile uzmanların tepkisini çeken genç kadın, kemoterapiye inanmadığını söyledi. Dailymail'in haberine göre; Ravelle, "Araştırdım ve bence kemoterapi bir çeşit delilik. Eğer bir insan sağlıklıysa bağışıklık sistemini ortadan kaldırmazsınız, eğer bir insanın sağlığı bozulduysa yine bağışıklık sistemini zayıflatmazsınız. Ancak kemoterapi sadece kanser hücrelerini yok etmiyor, sağlıklı hücreleri de yok ediyor. Bu yüzden birçok yan etkiyle karşılaşılıyor. Kanserden kurtulan pekçok insan tanıyoruz ama yaşam kaliteleri iyi değil..." dedi.

Günde 5 kez idrarını içiyor

Ravelle, günde beş kez ve 3 gün boyunca kendi idrarını içiyor. Bu durumdayken hiçbir şey yemiyor. Şu anda kanser yüzünden durumu kötüleşen ve nefes almada problemler yaşayan Ravelle, "Yine de kemoterapi görmemek konusunda kararlıyım" dedi. Meme kanseri konusunda klinik hemşire olan Jane Murphy ise, bugüne kadar kesin olarak fayda görülmüş hiçbir alternatif tedavinin olmadığını ve bu tür alternatif uygulamalara yönelen hastaların ciddi zarar gördüğünü açıkladı.

İdrar terapisi nedir

İdrar terapisi, Aztek Uygarlığı'nda yaraları temizlemek için kullanılan, Hint ve Çin tıbbında da geçiyor. Terapiden İncil'de de bahsediliyor. Çoğunluğu sudan oluşan idrarda protein, vitamin ve mineraller bulunuyor.

Alıntıdır.

patik ve dderya bunu beğendi.
  2. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.513
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    216 ÇTL
    Iyy diyecektim ama hasta olmaktan daha iyidir diye düşünerek vazgeçtim.
    kesin tedavi yolu bu olursa neden olmasın :D

Papatya bunu beğendi.
  3. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.770
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.917 ÇTL
    Bütün hastalara şifa diliyorum buradan.

4. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    Tedavi o zamana göre işe yaramış olabilir fakat günümüzde ki yaşam tarzı, yediğimiz içtiğimiz gıdalar o zamanlar yoktu. Bu nedenle idrar tedavisi günümüzde de işe yararmı emin olamadım...

patik bunu beğendi.
  5. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Bu konuda birşeyler duymuştum bende ama gerçekçi gelmemişti. Ve hala gerçekçi veya tedavi edici olduğunu düşünmüyorum. Vücuttan çıkan en steril atıktır idrar, taki vucut dışına atıldığı an bakteri üremeye başlar. Bu bakteriler ise vücuda zararlıdır. Hasta bu idrarı içtiğinde artı sorun yaşayabilir.

patik bunu beğendi.
  6. patik

patik Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    374
    Ödül Puanları:
    3.080
    Meslek:
    Hemşire
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    524 ÇTL
    İnsan umutsuz olunca her yolu dener. Herşey inanmakla başlar. Iyileşeceğine inanmazsan en müthiş ilaçlar dahi etkilemez ama inanırsan bir bardak su bile seni canlandırır.

Çağlayağmur ve Papatya bunu beğendi.
  7. kAşİf
    Cesur

kAşİf Düşünmek lazım.. Moderatör

Beğenileri:
    6.751
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.465 ÇTL
    kanser tedavisinde buğday üstü suyunun %98 oranında tedavi etkisi olduğunu okudum,dünya tarihinde milyonlarca insanın ölümüne sebep olan veba,kolera,tifo gibi hastalıklar çok basit ilaçlarla yok edildi bugün insanlığın belası kanserde çok basit bir tedaviyle yok edilebilir fakat ilaç sektörü çok büyük rant için izin vermiyor bu duruma..yeni üretilen labaratuar hastalıklarıyla devletler ilaç firmalarına gebe bırakılıyor..bu çok derin bir mevzu ve maalesef hasta insanların yaşadığı o sıkıntılı süreçten sağlıklı insanlar hayatına devam ediyor..(israildeki kanser ölüm vakalarını araştırın ne demek istediğimi anlayacaksınız)

patik ve Çağlayağmur bunu beğendi.
  8. kAşİf
    Cesur

kAşİf Düşünmek lazım.. Moderatör

Beğenileri:
    6.751
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.465 ÇTL
    bebek idrarının serum etkisi olduğunu biliyorum oda anne sütü ile beslenen bebeklerin idrarı

Sayfayı Paylaş