Meme kanseri kadın idrarını içerek tedavi oluyor

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,610
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1

41 yaşındaki Sam Ravelle'e 3 yıl önce meme kanseri teşhisi konuldu. Üçüncü evre agresif meme kanseri olduğu tespit edilen Ravelle'ye radyoterapi, kemoterapi ve lumpektomiden oluşan bir tedavi önerildi. Fakat bu yöntemlerin hiçbirini kabul etmeyen genç kadın, idrar terapisi ve alternatif tıp ilaçlarını kullanacağını açıkladı.


"Kemoterapi sağlıklı hücreleri de yok ediyor"


Bu açıklaması ile uzmanların tepkisini çeken genç kadın, kemoterapiye inanmadığını söyledi. Dailymail'in haberine göre; Ravelle, "Araştırdım ve bence kemoterapi bir çeşit delilik. Eğer bir insan sağlıklıysa bağışıklık sistemini ortadan kaldırmazsınız, eğer bir insanın sağlığı bozulduysa yine bağışıklık sistemini zayıflatmazsınız. Ancak kemoterapi sadece kanser hücrelerini yok etmiyor, sağlıklı hücreleri de yok ediyor. Bu yüzden birçok yan etkiyle karşılaşılıyor. Kanserden kurtulan pekçok insan tanıyoruz ama yaşam kaliteleri iyi değil..." dedi.


Günde 5 kez idrarını içiyor

Ravelle, günde beş kez ve 3 gün boyunca kendi idrarını içiyor. Bu durumdayken hiçbir şey yemiyor. Şu anda kanser yüzünden durumu kötüleşen ve nefes almada problemler yaşayan Ravelle, "Yine de kemoterapi görmemek konusunda kararlıyım" dedi. Meme kanseri konusunda klinik hemşire olan Jane Murphy ise, bugüne kadar kesin olarak fayda görülmüş hiçbir alternatif tedavinin olmadığını ve bu tür alternatif uygulamalara yönelen hastaların ciddi zarar gördüğünü açıkladı.


İdrar terapisi nedir


İdrar terapisi, Aztek Uygarlığı'nda yaraları temizlemek için kullanılan, Hint ve Çin tıbbında da geçiyor. Terapiden İncil'de de bahsediliyor. Çoğunluğu sudan oluşan idrarda protein, vitamin ve mineraller bulunuyor.
Alıntıdır.

 

dderya

kOkOşŞ
AdminE
Katılım
29 Tem 2013
Mesajlar
15,453
Beğeniler
8,001
Şehir
izmir :)
#2
Iyy diyecektim ama hasta olmaktan daha iyidir diye düşünerek vazgeçtim.
kesin tedavi yolu bu olursa neden olmasın :D
 

cemree

=)=)
V.I.P
Katılım
16 Şbt 2011
Mesajlar
13,664
Beğeniler
3,764
Şehir
Ankara
#4
Tedavi o zamana göre işe yaramış olabilir fakat günümüzde ki yaşam tarzı, yediğimiz içtiğimiz gıdalar o zamanlar yoktu. Bu nedenle idrar tedavisi günümüzde de işe yararmı emin olamadım...
 

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Katılım
15 Arl 2010
Mesajlar
21,667
Beğeniler
5,000
Şehir
Ankara
Takım
GALATASARAY
#5
Bu konuda birşeyler duymuştum bende ama gerçekçi gelmemişti. Ve hala gerçekçi veya tedavi edici olduğunu düşünmüyorum. Vücuttan çıkan en steril atıktır idrar, taki vucut dışına atıldığı an bakteri üremeye başlar. Bu bakteriler ise vücuda zararlıdır. Hasta bu idrarı içtiğinde artı sorun yaşayabilir.
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Katılım
15 Eyl 2014
Mesajlar
5,867
Beğeniler
6,547
#7
kanser tedavisinde buğday üstü suyunun %98 oranında tedavi etkisi olduğunu okudum,dünya tarihinde milyonlarca insanın ölümüne sebep olan veba,kolera,tifo gibi hastalıklar çok basit ilaçlarla yok edildi bugün insanlığın belası kanserde çok basit bir tedaviyle yok edilebilir fakat ilaç sektörü çok büyük rant için izin vermiyor bu duruma..yeni üretilen labaratuar hastalıklarıyla devletler ilaç firmalarına gebe bırakılıyor..bu çok derin bir mevzu ve maalesef hasta insanların yaşadığı o sıkıntılı süreçten sağlıklı insanlar hayatına devam ediyor..(israildeki kanser ölüm vakalarını araştırın ne demek istediğimi anlayacaksınız)
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Katılım
15 Eyl 2014
Mesajlar
5,867
Beğeniler
6,547
#8
bebek idrarının serum etkisi olduğunu biliyorum oda anne sütü ile beslenen bebeklerin idrarı
 

Benzer konular

Top