Mercedes-Benz Türk, sponsorluğunun 20. yılını Fatih Terim ve milli takımlı reklam filmiyle kutluyor

Katılım
2 Hzr 2014
Mesajlar
425
Beğeniler
18
Yaş
30
#1
Mercedes-Benz Türk, sponsorluğunun 20. yılını

Fatih Terim ve milli takımlı reklam filmiyle kutluyorTürkiye’nin en uzun soluklu ve kesintisiz Türk Milli Futbol Takımları sponsorluğunu üstlenen Mercedes-Benz Türk, Avrupa Şampiyonası öncesinde millilere desteğini yeni reklam filmiyle sürdürüyor.

20 yıl boyunca milli takıma destek vermenin gururunu yaşayan Mercedes-Benz Türk, reklamda Avrupa yolunda başarıya taşıdığı millilerin heyecanına, hayallerine ve sorumluluk duygularına yoldaşlık ediyor.


Mercedes-Benz Türk, 1996 yılından bu yana sponsorluk desteği sağladığı Türk Futbol Milli Takımı’na Avrupa Şampiyonası öncesinde milli takım oyuncularının yer aldığı reklam filmiyle moral destek sağlıyor.

Türkiye şehirlerarası ve turizm otobüs sektörünün lideri Mercedes-Benz Türk’ün, kullanıcı ve yolcuların beklentilerine en üst düzeyde yanıt verebilmek amacıyla geliştirerek yenilediği otobüs ürün yelpazesinin amiral gemisi Travego ile yolculuk eden milli takım oyuncularının kendilerine duyduğu güveni, her maçta yaşadıkları heyecanı, memleketi başarıya kavuşturma hayallerini ve memlekete karşı sorumluluk duygularını anlatan reklamda Volkan Babacan, Cenk Tosun, Şener Özbayraklı, Çağlar Söyüncü, Hakan Çalhanoğlu gibi milli oyuncuların yanı sıra Milli Takımlar Direktörü Fatih Terim yer alıyor.

Reklamın sonunda Türk Milli Futbol Takımları Ana Sponsoru Mercedes-Benz Türk’ün 20 yıldır millileri gururla zafere taşıyan ve otomobil, hafif ticari araç, otobüs, kamyondan oluşan tüm ürün gamı sergileniyor.

Mercedes-Benz millileri #zaferyolunda destekliyor

Mercedes-Benz Türk, millilere desteğini 337 bin takipçili Mercedes-Benz Milli Takımlar Facebook sayfası ve 30 bin takipçili MB Milli Takımlar (@MBMilliTakimlar) | Twitter Twitter adresleriyle sosyal medyada da sürdürüyor. Avrupa Şampiyonası mücadelelerinin heyecanı ise #zaferyolunda hashtag’iyle yaşatılıyor.

TFF filosundaki araçlar yenilendi

Mercedes-Benz Türk’ün 1996 yılında tek bir otobüsle başlayan desteği bugün 70 otomobil, 3 otobüs ve 10 hafif ticari araçla sürüyor. Eylül 2014’te Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) filosundaki araçları yenileyen Mercedes-Benz Türk, işbirliğini 2018 yılı sonuna kadar uzattı.

Reklam filminin künye bilgileri şöyle:

Reklam Ajansı: 4129Grey

Yaratıcı Yönetmen: Görkem Yeğin Mert

Yaratıcı Grup: Arda Albayraktar, Gökhan Koşar

Marka Yöneticisi: Melis Erduran, Nazlı Elibol

Ajans Prodüktörü: Selim İpek

Prodüksiyon: Atlantik Film

Yönetmen: Umut Aral

Müzik Aranjman ve Prodüksiyon: 3K1A

Reklamveren Temsilcileri: Gamze Şulen, Başak Demiryumruk Dikici, Öznur Şen
 

Benzer konular

Top