1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Merkür Gerilemesi

Konusu 'Astroloji / Burçlar' forumundadır ve Papatya tarafından 31 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. Papatya

  Papatya MEN SEBETE NEBETE... Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.118
  Beğenileri:
  6.455
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  178 ÇTL


  Merkürü her yıl bizi bıktıracak kadar sık aralıklı ve uzun süreli yaşattığı gerileme hareketi ile tanıyoruz. Bu etki altında her şey bildiğimiz dışında bir karakter çizer. Hayatımızı kontrol ettiğimiz aracı güçlerin değişim geçirdiği, tüm bunların bize ulaşma şekillerinin, yollarının ve zamanlamalarının gecikme, erteleme veya bozulma temalarını işlediği bir dönemdir. Aksilikler, gecikme, ertelenme, yanlış anlaşılma, eksik bilgilenme, kaybolma, çalınma, iptaller Merkür retrosunun yaşandığı dönem içinde hayatı çekilmez hale getirir.

  Aslında Merkür retrosunun önemli bir fırsat olduğunu biliyor olsak, acaba neler değişirdi. Şöyle düşünelim, Merkür retrosu dönemleri, yapmaya üşendiğimiz, geciktirdiğimiz, bitmek bilmeyen, eksik veya yanlış pek çok şeyi düzelttirir. Bunun ayırdına varabilme farkındalığındaki kişi, dezavantaj gibi görünen değerleri avantaja çevirir. Gelecekte hayalini kurduğu, gerçekleştirmek istediği , planını yaptığı eylemleri gerçekleştirmeden önce sağlıklı bir hazırlık devresi geçirir. Merkür zamana bakış açısını değiştirir ve bu sürece sığdırılmaya çalışılan tüm etkinliklerde doğru yöntemler uygulanırsa, etki, eksikliklerini gidermiş ve yarına daha sağlam ve donanımlı adım atmanın rahatlığını yaşayan bir insan bırakır. Acele eden, hızla koşuyan insanın yolculuğuna ufak bir dur diyen Merkür, kişiyi kendi hızı ile yüzleştirir. Durmayı başaran, nefes alır ve yeni bir koşuya daha enerjik ve donanımlı hazırlanır.

   
Benzer Konular
 1. Papatya
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  650
 2. Papatya
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  707
 3. Papatya
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  792
 4. Papatya
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  668
 5. Papatya
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  748
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş