Merkür İkizler Burcunda

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,022
Beğeniler
6,467
Şehir
Seattle.
#1


KOÇ

Sevgili Koçlar 15 Mayıs saat 23:41-31 Mayıs saat 10:07 tarihlerinde İkizler burcunda ilerleyecek Merkür dönemine genel bir açıdan ele aldığımda, çalışma hayatınız, iletişim, haberleşme, bilgi sahibi olma ve bilgiyi gerekli alanlarda kullanma süreci olduğunu söylemeliyim. İş sorununuz varsa, girişimde bulunarak çözmeye çalışabilirsiniz. Zihniniz ve bedeniniz uyarılara açık, aktif bir şekilde çalışır.

Ticaret, bilgi işlem, ulaşım, satış ve pazarlama, turizm, eğitmenlik, medya, yayıncılık, yazma ve konuşmanın geçerli olduğu meslek alanlarında ikna kabiliyetiniz yükselir. İş seyahatleri genel olarak bu dönemde yoğundur. Yetenekli olduğunuz alanlarda ekmeğinizi kazanabilir, ustalaşabilirsiniz. Sağlıklı yaşamak, fiziksel açıdan formda olmak için kendinize özen göstermelisiniz.

Böylece verimli çalışabilirsiniz. Bu dönemde kurslara katılma, staj görme, bir yandan çalışıp diğer yandan para kazanmak mümkündür. İlgilendiğiniz alanda sabır göstermelisiniz. Merak ettiğiniz konuları araştırarak, doğru bilgiye ulaşabilir ve bu bilgileri uygun alanlarda kullanabilirsiniz. İletiş ve haberleşmenin yoğun olduğu bu dönemde yakın çevrenizle ilişkiniz gayet aktiftir. Yazı ve söz aracılığıyla, medya faaliyetleri yoluyla fikirlerinizi hızlı biçimde dile getirebilirsiniz. Merkür-İkizler burcu seyrinin Mayıs ayındaki etkili tarihleri: 18, 21, 22, 25, 27 Mayıs. 18 Mayıs tarihinde

18 Mayıs özellikle hayal kırıklığı yaşamamak için, iletişimde bulunduğumuz her konuda dikkatli ve tedbirli olalım. İyi niyetimizin sınırlarını mutlaka çizelim. Geleceği olmayan, gelişimimize katkısı bulunmayan durumlardan kaçınalım. 21 Mayısta yenilik anlamında karşımıza fırsatlar çıkabilir. Ancak gerçekçi düşünelim. Bu fırsatlar daha sonra bizi zayıf düşürmesin. 27 Mayıs yolculuk, bağlantı, iş görüşmeleri, girişimde bulunmak, eğitsel konularda aktif bir gündür. Özellikle iş hayatınızla ilgili konular üzerinde ciddiyetle durarak, akıllıca bir tespitte bulunabilirsiniz. İşte bu tespit epeyce işinize yarayabilir.

BOĞA

Sevgili Boğalar 15 Mayıs saat 23:41-31 Mayıs saat 10:07 tarihleri arasında kazanç evinizde seyrini sürdürecek Merkür genel astrolojik ifadesi gereği, parasal konular üzerinde akıllıca düşünmenin, hesaplamalarda bulunmanız gereken süreçtir. Kişi uzun vadeli olmaktan ziyade hemen halledilip sonuç alacağı kazanımlara yönelir. Siz yapı gereği, her durumu sağlamlık çerçevesi içinde ele alan bir kişi olduğunuz için, bu aktif enerji kimi zaman Merkür-İkizler burcu dönemleri kafanızın karışmasına sebep olabilir.

Benim tavsiyem, hangi yatırım daha doğrudur veya hangi alanda faaliyet göstermem bana kazanç sağlar diyerek yarar-zarar hesabını iyi yapınız. Yetenekli olduğunuz iki ayrı alandan para kazanabilirsiniz. Yazı, söz, iletişim, haberleşme, satış-pazarlama, medya yayıncılık, el yetenekleriniz, emlak, muhasebe, bankacılık bunlar arasında sayılır. Merkür-İkizler burcu seyrinin Mayıs ayındaki etkili tarihleri: 18, 21, 22, 25, 27 Mayıs.

18 Mayıs maddi konularda geleceğe dönük kararlar alınırken gelişim hedefiniz uzun vadeli olmalıdır. Acele etmeden, akıllıca değerlendirmelerde bulunmanızı tavsiye ediyorum. 21 Mayıs tarihinde dağılmadan, hedefiniz çerçevesinde durumunuzu gözlemleyiniz. Parayla alakalı kurulan bağlantıları ve ilişkilerinizi tekrar bir gözden geçiriniz. Amacınıza uygun şekilde kurulan ilişkiler kazandırıcıdır. Ancak zarar verici olan arkadaşlıklara, sosyal ilişkilere dikkat etmekte yarar var. Yeni bir hedefiniz varsa, önce iyi hesaplama yapmakta yarar var. 27 Mayıs tarihinde bilgi ve tecrübelerinizi para kazanmak amacıyla öne sürebileceğiniz enerjiniz mevcuttur. Yolculuk ve iş görüşmeleri açısından başarılı bir gün.

İKİZLER

Sevgili İkizler
15 Mayıs saat 23:41-31 Mayıs saat 10:07 tarihleri arasında burcunuzda ilerleyecek yöneticiniz Merkür dönemine genel olarak baktığımızda, mantıklı bir bakış açısı bilginizi, deneyimlerinizi işinizde veya bir alanda değerlendirme, aktivitelerde dikkat çekme, mantıklı ve akıllı bir şekilde ilerleme şeklinde yorumlarım. İş girişimleri açısından da etkili dönemdir. Eğer düşündüğünüz bir iş varsa, gerekli kişilerle bağlantılarda bulunabilir, kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür size, neşeli, konuşkan ve zeki hareket etmenizi, girdiğiniz ortamlarda ilgi uyandırmanızı sağlar. İnsanları ikna gücünüz yüksektir. Birden fazla konuya merak duymanız mümkündür. El sanatları, reklamcılık, yayıncılık ve edebiyat, basın, çevirmenlik, avukatlık mesleklerinde faal olabilirsiniz. Dış dünya ile temasınızda konuşma, yazışma, haberleşme ve çevrenizdeki insanlarla birebir bağlantıya geçme, hızlı bir şekilde kendinizi ifade etme olanağına kavuşmaktasınız. Merkür-İkizler burcu seyrinin Mayıs ayındaki etkili tarihleri: 18, 21, 22, 25, 27 Mayıs.

18 Mayıs tarihinde arzu ettiğiniz ve ideallerinize uygun şekilde akıllıca kararlar vermeniz mümkün. Yeter ki, hedefiniz belli olsun. Eğer dağılmış, ne yaptığını bilmeyen bir durumdaysanız yanlış kararlar verebilirsiniz. 21 Mayıs tarihinde gruplarla ilişkiniz, yeni bir çevreye girmeniz, istediğiniz şekilde kendinizi ifade edebilmeniz gayet kolay. Sadece dikkat edeceğiniz nokta, bilinçli ve mantıklı davranmak. Yani olmayacak düşlerin peşinden koşmak yerine, hedefinize uygun akıllıca planlamalarda bulunmalısınız. 27 Mayıs tarihinde mali anlamda durumunuzu ciddiyetle gözden geçiriniz. Hangi konuda olursa olsun eğer yeni bir iş girişiminde bulunacaksanız, ortaklarınızı, işinizi, bağlantılarınızı akıllıca ele alınız. Gayet aktif bir gün. Size teklif edilen ücret veya iş fırsatlarını ileriye dönük olarak ele alınız.
 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,022
Beğeniler
6,467
Şehir
Seattle.
#2


YENGEÇ

Sevgili Yengeçler 15 Mayıs saat 23:41-31 Mayıs saat 10:07 tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Merkür sürecine genel olarak baktığımızda, bilgi toplama, kendinizi gözden geçirme ve mantıklı kararlar alma, planlamada bulunma ve bu planları yürürlüğe koyabilme anlamında akıllı düşünme zamanıdır. Kendiniz için neyin gerekli olduğunu iyice saptamanız, kararlı olmanız, gerekli insanlarla görüşmelerde bulunmanız ve net sonuçlar almak adına hazır olmanız gerekiyor. Karşınıza aniden çıkabilecek bir teklifi kabul etmek yerine beklemede kalarak analiz etmek, iyice araştırmanız çok önemli. Ben genel olarak Yengeçlerin geriye çekilerek düşündüklerinde çok akıllı tespitlerde bulunduklarını biliyorum. Ancak ne zaman dışa kulak verseler birilerinden etkileniyorlar. Onun için Merkür-İkizler dönemini yukarıdaki hususlara dikkat ederek değerlendirmekte yarar var. Bu geçişteki etkili tarihler: 18, 21, 22, 25, 27 Mayıs.

18 Mayıs tarihinde çelişki yaşadığınız ve bir türlü kafanızın içinde oturtamadığınız meseleleri bilinçli bir şekilde gözden geçiriniz. Aslında durum lehinize olabilir. Ancak siz dağıldığınız için doğru yönde düşünemiyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda ideallerinizi düşünün. O idealler size pusula olacaktır. Eğer uzun zamandır yaşanan bir sorun varsa ve bir türlü düzelmesi mümkün değilse doğal olarak sona erebilir. Gelecek vaat etmiyordur. Üzülmeyiniz. Önünüzde bir başka kapı mutlaka açılacaktır. 21 Mayıs tarihinde sürpriz bir değişim meydana gelebilir. Bu değişim iki ayrı seçenek üzerinde düşünmenize neden olabilir veya iki ayrı iş durumu söz konusudur. İki proje üzerinde çalışmanız mümkündür. 22 Mayıs tarihindeki Merkür-Chiron zorlu görünümü şartları ve durumunuzu akıllı bir şekilde ele almanızı gerektirir. Eğer siz kendinize güvenir, ne yaptığınızı bilirseniz bu görünümden çekinmenize gerek yoktur. 27 Mayıs tarihinde gerek partnerinizle özel meseleler, gerek iş ortaklarınızla mesleki konular üzerinde aceleci kararlar vermeyiniz. Kafanızı karıştıran meseleler varsa bunları gözden geçirmeyi unutmayınız.

ASLAN

Sevgili Aslanlar 15 Mayıs saat 23:41-31 Mayıs saat 10:07 tarihleri arasında Merkür-İkizler burcunda seyredecek. Bu döneme genel olarak baktığımızda girişkenlik, gelişim, bilgilenme, meraklılık, arkadaş, grup ilişkileri, iletişim, ulaşım ve haberleşme konularında aktif bir süreçtir diyebiliriz. Ayrıca hem maddi konularda isteklerinizi dile getirebilir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Nereden para elde edeceğinizi, kimlerden destek görebileceğinizi gayet iyi bilir, girişimlerde bulunarak güçlenebilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz sayesinde ek gelir imkanları yakalamanızın kolay olduğu bu dönemde, arkadaşlarınız size destek çıkabilir veya huzurunuz, rahatlığınız için size kaynak bulabileceğiniz yöntemleri gösterebilirler. Tanıdık çevrenizle işbirliğinde bulunabileceğiniz bu tarihlerde, bilginiz, tecrübeleriniz sayesinde parasal kazanç elde etmeniz gayet kolaydır. Organize işler, bilgi işlem, iletişim, haberleşme, turizm, eğitmenlik, ulaşım gibi, sözelliğin ve aktivitenin yoğun olduğu bu süreç size yeni arkadaşlıklar kurmanızda da destekleyici olduğundan, bu arkadaşlıklar kanalıyla da gelir elde etmeniz mümkündür. Merkür-İkizler burcu seyrinin Mayıs ayındaki etkili tarihleri: 18, 21, 22, 25, 27 Mayıs.

18 Mayıs tarihinde parasal konularda aklı başında düşünmekte yarar var. Olur olmaz kişilerle, güvenmediğiniz insanlarla alışverişte bulunmamak, gözümüzü dört açmak gerekiyor. Merkür İkizler burcunda ilerlerken bir dostumuzla veya yeni tanıştığımız biriyle bir iş veya parasal konuda bağlantımız olabilir. Böyle bir durumda yarar ve zarar hesabımızı yapalım. Açık ve dürüst paylaşımlara önem verelim. İleriye dönük yatırımları tercih edelim, paramızı gelecek vaat eden işlerde kullanalım. Önümüzü görmediğimizi borçlar altına girmeyelim. 21 Mayıs tarihinde Merkür-Uranüs arasındaki olumlu akış yenilikler için uygun görünüyor ve insanı heveslendiriyor. Fakat 22 Mayıs tarihinde Merkür-Chiron arasındaki görünüm, yine bizi dikkatli olmaya çağırıyor. 27 Mayıs tarihinde hangi konuda olursa olsun mevcut duruma iyi bakınız ve bu durum, ilerisi adına size umut veriyorsa harekete geçiniz. Enerjik bir gün. Yeniliklere açık bir gün. Fakat dediğim gibi, akıllıca düşünülürse sonuç parlak olur.

BAŞAK

Sevgili Başaklar 15 Mayıs saat 23:41-31 Mayıs saat 10:07 tarihleri arasında tarihleri arasında yöneticisi olduğu İkizler burcunda seyrine başlayacak Merkür genel anlamıyla aktif ve yenilikçi düşünmenin, ince eleyip sık dokuyarak zaman kaybetmek yerine fırsatları değerlendirmenin işaretçisidir. Merkür öz yöneticiniz olarak yaşam boyu arkanızda destek güçtür. İkizlerde ilerleyişi bu gücü ikiye katlıyor. Ayrıca Venüs de Mayıs ayında İkizler burcunda olduğundan maddi konular dikkatlice ele alınabilir, gelişiminize katkıda bulunacak şekilde bilgilenmeye önem verilir, girişimci davranılırsa süreci gayet olumlu yönde değerlendirebilirsiniz. Kıvrak bir zeka, analiz yeteneği, iş bilirlik gücünüz ve çalışkanlığınızla durumunuzu akıllıca gözden geçirebilir, nerelerde ne yapmanız gerektiğini tespit edebilirsiniz. Mayıs ayında en önemli konu, gerek mesleki gerek ilişki gerekse başkalarıyla olan bağlantılarda akıllıca düşünmektir. Enerjiler yüksek. Aklı başında olan, iletişime önem veren, çabalayan kişiler kazançlı çıkar. Girişimci olunuz. Mantığınızı ön planda tutunuz.

Şunun şurasında Haziran sonuna az kaldı. Şu ayı şöyle bilinçli bir şekilde geçirelim dostlarım. Merkür-İkizler burcu seyrinin Mayıs ayındaki etkili tarihleri: 18, 21, 22, 25, 27 Mayıs

18 Mayıs tarihindeki görünüm, hızlı ve aktif düşünmenin, detaylarla vakit kaybetmeden gerekli kişilerle bağlantıya geçerek hayallerinizi gerçekleştirme yönünde sizi itekliyor. Ancak ben yine de tedbiri elden bırakmadan, bastığınız yeri görmenizden yanayım. Aynı gün gerçekleşecek bir başka görünüm, hem ailevi hem mesleki konularda önemli bir dönemeci işaret edeceği için lütfen karar verirken her olasılığı iyi değerlendiriniz. 21 Mayıs tarihinde yapılacak görüşmelerde sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Kimlerle işbirliği içindesiniz veya durumun artı ve eksileri ne olabilir diyerek konuşmakta yarar var. İpleri elinizde tutmaya çalışınız. 27 Mayıs tarihinde ciddi anlamda gözden geçirmelerde bulununuz. Özellikle yeni bir işe girecekseniz, işinizle alakalı bir değişim düşünüyorsanız bunun geleceğiniz açısından temelinin kuvvetli olması gerekiyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda da karar verirken buna dikkat ediniz. İletişim, haberleşme, yazı ve söze dayalı meslek girişimleri açısından aktif bir gündür. Yeteneklerinizi ifade edebileceğiniz iş tercihlerinde bulununuz.


 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,022
Beğeniler
6,467
Şehir
Seattle.
#3


TERAZİ

Sevgili Teraziler 15 Mayıs saat 23:41-31 Mayıs saat 10:07 tarihleri arasında, yöneticisi olduğu İkizler burcunda ilerleyecek Merkür, iletişim, zihinsel faaliyetler ve haberleşme açısından yoğun bir gündem geçirmenizi sağlayıcıdır. Bu süreçte kendinize olan inancınızı yeniden oluşturmanız ve sözel olarak ta etrafınızdaki insanlarla paylaşmanız olasıdır. Mantıklı bakış açınızı devrede tutarak size ait fikirleri karşınızdaki insanlara açıklamaya çalışır ve sağlıksız bir egonun sizi esir almasına izin vermezseniz dönemi olumlu yönde değerlendirebilirsiniz. Bu süreçte, başkalarının size yönlendirmesine izin vermeden ve kimseye hesap vermeyecek şekilde hayatınızı geçirme isteğiniz vardır. Bu durumda ilişkiniz veya başka sebeplerle size ayak bağı olacak her şeyden uzak durmak istersiniz. İletişim ve haberleşme oldukça yoğundur. Seyahatlere çıkabilir ve birçok insanla tanışma olanağı bulursunuz. Özellikle genç ruha sahip insanlarla bir arada olmak size keyif katacaktır. Zekanız kıvrak ve sözel olarak kendinizi ifade edişiniz kolay olacaktır. Merkür-İkizler burcu seyrinin Mayıs ayındaki etkili tarihleri: 18, 21, 22, 25, 27 Mayıs

18 Mayıs
tarihindeki enerjiler hem uzakları işaret ediyor hem de çalışma hayatınızla ilgili konularda çok iyi düşünmeniz gerektiğini. Acil kararlar vermemek, ideallerinizi mutlaka göz önüne alarak hareket etmek lazım. Ancak gelişiminiz yönünde hakikaten gerekli ve doğru fırsatlarla karşılaşırsanız bunları reddetmeden önce lütfen iyice düşününüz. 21 Mayıs akıllı bir şekilde hem ilişkinizi hem de iş hayatınızla ilgili konularda gözden geçirmelerde bulunmanızı gerektiricidir. Sağlığınıza da dikkat etmeli, eğer bir problem varsa başka bir şehir veya ülkede tedavisi mümkün mü, bir araştırınız. Değişimler en yoğun şekilde iş, ilişki, farklı bir ülke ve şehre yerleşim, sağlık ve çalışma koşullarınızla ilgili alanlarda görülecektir. 27 Mayıs tarihinde başka bir yere taşınma-bir yolculuğa çıkma-bir iş görüşmesinde bulunma-ailevi bir meseleyi halletmek için harekete geçme-bir teklifle karşılaşma-iletişim ve haberleşme anlamında aktif bir gün.

AKREP

Sevgili Akrepler 15 Mayıs saat 23:41-31 Mayıs saat 10:07 tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Merkür, başkalarıyla olan her türlü paylaşımınızda, ortaklık ilişkinizde akıllıca yol almanın önemini gösteriyor. Problemleriniz varsa, bunların mutlaka mantıklı bir şekilde ele alınması şarttır. Bu süreçte uzun vadeli planlamalara özen göstermekte yarar vardır.

Düşünmeden, incelemede bulunmadan borç altına girmek, işbirliğinde bulunmak, kefil olmak, kredi girişimlerinde bulunmak sakıncalı olabilir. Sorumluluklarımızın farkında olmamızda yarar vardır. Eğer bir özel ilişkiye adım atıyorsanız partnerinizin sorumluluklarına bakış açısı gayet önemlidir. Çizginizi en başından belli ediniz. Kısa sürede sanki çok olumluymuş gibi gözüken durumlar gelecekte problemlere yol açabilir. Onun için ortaklıklar, iş birlikleri ve ilişkilerde aklımızı kullanmamızda yarar var.

Bu dönemde, karmaşık, soru işareti uyandıran önünü göremediğiniz yollara girmek, verilen sözlere inanmak yerine aslı astarı var mı diyerek kontrol ediniz. Yardım edeceğini söyleyenler, uygun olduğunu söyleyerek iş veya özel tekliflerde bulunanlara kanmamak gerekiyor. Muhasebe kayıtlarınızı, vergilerinizi, miras, hukukla alakalı konuları, evraklarınızı kontrol ediniz. Gerektiğinde uzman kişilerden yardım alabilirsiniz. Merkür-İkizler burcu seyrinin Mayıs ayındaki etkili tarihleri: 18, 21, 22, 25, 27 Mayıs

18 Mayıs kafamızı karıştırabilecek meseleleri bilinçli bir şekilde çözebilecek gücümüz var. Yeter ki ayarımızı bilelim. Ortaklaşa alışverişlerde geleceğimizi düşünerek kararlarımızı gözden geçirmemizde yarar var. 21 Mayıs tarihinde işimizle ilgili yenilik ve değişimler heyecanlandırıcı duruyor. Acele kararlardan kaçınalım. 27 Mayıs tarihinde finansal meseleler üzerinde bir hayli ciddiyetle duracağız. Ortaklarımız veya partnerimizle ilgili konuları birlikte karşılıklı olarak konuşmamızda yarar var. Sorumluluklar tek bir kişinin üzerine yığılmamalı. Her iki tarafın da birbirine karşı düşüncelerini açık bir dille ifade etmesi şart. Bu tarihte maddi konularda aceleci kararlar vermeyiniz. Size getirisi ne olur iyice hesap ediniz. İş görüşmesiyse alacağınızı biliniz. Hesaplarınızı kontrol ediniz. Kazanç getirici işlere yöneliniz. Zaten Haziran sonrası yeni fırsatlar karşınıza çıkacak. 27 Mayıs tarihinde akıllıca hareket edelim ki, daha sonra –Keşke demeyelim.

YAY

Sevgili Yaylar 15 Mayıs saat 23:41-31 Mayıs saat 10:07 tarihleri arasında yöneticisi olduğu İkizler burcunda ilerleyecek Merkür partnerinizle veya iş ortağınızla olan iletişimin önemini vurgulamakta. Bunun güçlü bir şekilde sağlanması, ortaklaşa hareket edilmesi için gayet bilinçli olmak gerekiyor. Dinlemeyi bilmek lazım. Sadece konuştuklarımızı duyarsak, karşı tarafın ne dediğini anlamamız kolay değil. Burada en önemli görev sizlere düşüyor. Tabii ki, bu süreçte partnerinizin egosu ön planda olacağından kimi zaman sabır göstermeniz zor olabilir. Ayrıca sizin de kendinize göre istekleriniz vardır. Ve bunlar karşılanmadığı için doğal olarak keyfiniz kaçabilir. Yalnız şunu unutmayalım ki, astrolojik olarak karşıt burcumuzdan geçen her transit etkisi, eşimizle aramızdaki kutuplaşmanın, karşı karşıya gelmenin göstergesidir. Sanki birbirimize ayna tutmuş gibiyizdir. O yüzden konuşmalarımıza dikkat etmek ve ortak bir noktada buluşmak için aklımızı kullanmamız şart. Kaldı ki, ay sonunda burcunuz üzerinde oluşacak Ay Tutulması, özellikle beraberlikle alakalı konularda ve kişisel anlamda verilecek kararlarda bilhassa önem taşıyor. Merkür-İkizler burcu seyrinin Mayıs ayındaki etkili tarihleri: 18, 21, 22, 25, 27 Mayıs

18 Mayıs tarihinde mevcut bazı durumlar tansiyonu yükseltici bir etki yaratabilir. 21 Mayıs tarihinde sürpriz bir tanışma, ilişkiye farklı bir açıdan bakılmasını mümkün kılıyor. Ancak iç dünyamızda ne kadar tatmin oluyoruz, kendimizi gerçekten doyuma ulaşmış görüyor muyuz? Bu soruların cevabını iyi düşünerek vermek gerekiyor. 27 Mayıs tarihinde iş ortağınız varsa, onunla maddi konular üzerinde şöyle ciddiyetle bir konuşmak lazım. Partnerinizle ilgili meselelerin de mutlaka akıllıca ele alınması şart. Değişim ve yeniliklerin gelir getirici, güven verici olması önemlidir. O gün parasal konularda ciddiyetle duracağız ve bize ne söylenilmeye çalışılıyor ve bizim ne yapmamız gerekiyor bunlara bakacağız. İş ortağımızı veya partnerimizi iyi seçelim. Size değişik tavsiyelerle gelen kişiler olacaktır. Bunları dinleyelim ve es geçmeyelim. Faydalı mı değil mi iyice bakmadan karar vermeyelim.

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,022
Beğeniler
6,467
Şehir
Seattle.
#4


OĞLAK

Sevgili Oğlaklar 15 Mayıs saat 23:41-31 Mayıs saat 10:07 tarihleri arasında çalışma evimizde seyrini sürdürecek Merkür zeki, oldukça hızlı ve aktif bir şekilde işlerinizi sürdürebilmeniz yönünde yardımcıdır. Herhangi bir konuda karar verirken, sınırlarınızı en başından çizebilirsiniz. Beklentilerinizi mantıklı bir şekilde gözden geçirebilir, akışa göre ne yapacağınıza karar verebilirsiniz.
Sizin için yaşanılan AN son derece önemlidir. Dışarıdan size yönelebilecek bir tepkiyi anında sezerek önlem alabilirsiniz. Çok aktif bir dönem olduğu için, oyalanmadan işlerinizi yapmanız gerekir. Değişik teklifler karşınıza çıkabilir veya siz işinizle ilgili konularda ilginç fikirler üreterek bunları uygulamak için kafanızın içinde planlar yapabilirsiniz. Bazen huzursuzluk ve kaygı olmanızı doğal karşılayınız. Çünkü bu süreçte işinizle ilgili konularda hem bilgilenmek hem de bildiklerinizi insanlarla paylaşmak durumundasınız. Merkür-İkizler burcu seyrinin Mayıs ayındaki etkili tarihleri: 18, 21, 22, 25, 27 Mayıs

18 Mayıs tarihi her ne kadar zorlayıcı gibi dursa da, iş tercihlerinizi akıllıca ele alırsanız başarılı olmanız mümkündür. Yaratıcı enerjinizle ortaya koyacaklarınız iş hayatında beğenilebilir. Tek dikkat edilecek nokta, karşınıza çıkan bir teklif olduğunda uzun vadeli düşünmenizdir. 21 Mayıs tarihi yenilikleri işaret ediyor. Hani derler ya tebdili mekanda fayda var diye. Biz de karşımıza çıkan işleri ileriye dönük şekilde inceleyelim. 22 Mayıs tarihinde Merkür-Chiron arasındaki görünüm, işlerinizi mantıklı bir şekilde tanzim etmenizi gerektiriyor. Çevresel koşullar, gelişmeler sizi yıldırmasın. 27 Mayıs tarihi, son bir yıldır yoğun şekilde çalıştığınız halde boşa kürek salladığınızı düşündüğünüz işler yerine yeni iş fırsatları, değişiklikler getirecek önerilerin işaretçisidir. Evet yoruldunuz, evet bıktınız, belki de bunlar neden başıma geldi diye düşündünüz. Fakat biliniz ki, edindiğiniz bilgiler, tecrübeleri fark edecek insanlar hayatınıza dahil olacak. Onun için 27 Mayıs tarihi ve civarı günlerde akıllıca yapılan gözlemler işinize çok yarayacak.

KOVA

Sevgili Kovalar 15 Mayıs saat 23:41-31 Mayıs saat 10:07 tarihleri arasında yöneticisi olduğu İkizler burcunda seyrini sürdürecek Merkür, yeni tanışmalar, iletişimde bulunarak yeni insanlarla karşılaşmak açısından etkili zamanlardır. Kimileriniz için bu dönem, yazışma, internet dünyası, haberleşme ağı, yolculuklar, sosyal aktiviteler açısından oldukça renklidir. Kimileriniz kısa sürecek özel veya iş amaçlı seyahatlerde ilginç insanlarla karşılaşabilirsiniz. Bir şeyler öğrenmek adına en istekli olunan süreçtir. Katıldığınız bir program, kurs veya benzeri bir çalışma size yeni deneyimler yaşatabilir. Merkür haberleşme ve iletişimle alakalı konuların temsilcisidir. İşte bu süreçte, internet dünyasında arkadaşlıklar kurulabilir, tanışma sitelerinde yeni yüzlerle karşılaşılabilir. Fakat bunların çoğu arkadaşlık ölçüsündedir, uzun süreli olması çok zordur.
Aynı anda birden fazla kişiyle görüşebilir, mesajlaşabilir, ilginç insanlarla neşeli ve aktif bir şekilde paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Her zaman arkadaşlık, dostluk ve sosyal ilişkileri önemsediğiniz için, ben bu dönemin zihinsel açıdan dinamik, her yeni insandan bir şeyler öğrenmenizi sağlayan, bağlantılar kurabilen bir kişi olarak hareket edeceğinizi düşünmekteyim. Merkür-İkizler burcu seyrinin Mayıs ayındaki etkili tarihleri: 18, 21, 22, 25, 27 Mayıs

18 Mayıs tarihinde aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde birbirinize karşı dürüst konuşmanız yerinde olur. İdealleriniz birlikte bu hayatı sürdürmekse, bu tarihte mantıklı bir gözden geçirmede bulunulmalıdır. Kaldı ki, ben o üstün aklınızla her sorunu çözeceğinizden eminim. Aynı gün oluşacak bir başka görünüm, elinizde olmayan ancak yaşanmış veya yaşanması muhtemel problemlere gerçekçi bir gözle bakabilmektir. Pürüzleri birlikte ortadan kaldırırsanız, hem geçmişin üzerinizdeki izlerini silebilir hem de gelecek adına hedefler belirleyebilirsiniz. 21 Mayıs tarihi yenilikleri işaret ediyor. Bu yeniliklere bir bakalım. İlerisi adına bize ne getirir, iyice inceleyelim. 27 Mayıs tarihinde, hareketlilik bir hayli yüksek. Aşk hayatınızda kıpırdanmalar, aktivite, kendinizi ifade etme anlamında yüksek enerjili bir gün. Burada tek dikkat edilecek nokta ne istediğinizi biliyor olmanızdır. Sizin iş hayatınızda veya aşkta hedefiniz nedir? Bu hedefe varmak istiyorsanız, boş durmayınız. Öğrendiklerinizi, tecrübelerinizi ifade edebileceğiniz alanlara yöneliniz.


BALIK

Sevgili Balıklar 15 Mayıs saat 23:41-31 Mayıs saat 10:07 tarihleri arasında İkizler burcunda seyredecek Merkür, ev sınırları veya ofis ortamındaki hızlılık ve aktiviteyi işaret ediyor. Bir yandan haberleşmeler diğer yandan işlerinizi hızlı bir şekilde yapmanız gereklidir. Hem zekanızı çok fazla çalıştırmanız hem de düşüncelerinizi iyi bir şekilde sunmanız lazımdır. İfade tarzınız bilgili bir insan olduğunuzun göstergesi olmalı ve karşınıza çıkabilecek iki farklı iş veya proje seçeneğinden birini tercih etmelisiniz. Kolay değildir hangi tercihi yapacağınız. Burada mantıklı düşünmek esastır. Tarafsız bir gözlem gücüyle hayatınızı, bundan sonrası adına yapmayı düşündüklerinizi kafanızın içinde mutlaka oturtmalısınız. Kimileri bu süreçte hayatı kendi akışına bırakarak karşısına çıkanları mantıklı bir şekilde değerlendirir, bazıları bilgisini geliştirmeyi tercih edebilir, bir çoğunuz home-ofis tarzı internet üzerinden çalışmalarını sürdürebilir. Öğrenmeye hevesli olduğunuz için, topladığınız veriler ışığında, işinizde gelişmeniz gayet kolaydır. Merkür-İkizler burcu seyrinin Mayıs ayındaki etkili tarihleri: 18, 21, 22, 25, 27 Mayıs

18 Mayıs tarihinde özellikle iş ve evinizle alakalı meseleler üzerinde dikkatlice gözden geçirmelerin önemi büyük. Sizin için gelişim, kariyer yaşamınıza ve toplum içindeki yerinizle birebir alakalı. Bazı meseleler, geçmişte yaşanılanlar veya ailevi durumunuz üzerinde dikkatlice düşününüz. 21 Mayıs tarihinde kendiniz için belirlediğiniz hedefleri çekinmeden, korkulara yenilmeden gerçekleştirmelisiniz. Sizin bir yolunuz var. Bu yolun üzerinde engeller olsa dahi, etrafınıza öğretici olmaya devam ediniz. Bildiklerinizi paylaşınız, bilmediklerinizi araştırınız, öğreniniz. Gereksiz konuşmalardan uzak durunuz. 27 Mayıs tarihinde hareketlilik özellikle ev alanında bir hayli yoğun. İş bağlantıları, görüşmeler, bir araya gelmeler, konuşmalar yenilikleri, değişimleri işaret ediyor. Güçlü bir takım kişiler, iç dünyamızı harekete geçiriyor. Kafamızı karışmazsa, bu tarihte adım atılan işlerin bizi bir hayli canlandırıcı olacağını söylemek mümkün.

Bu sürecin hepimiz için uygulanabilir başarılı girişimlere ışık olması dileğimle,

İrem SU.

 

Benzer konular

Top