1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Messenger Discovery Live

Konusu 'Msn Programları' forumundadır ve kelebek tarafından 10 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Bir çok özelliği içinde barındıran bence muhteşem bir program. Demin yükledim denedim sorunsuz çalıştı.
    • Msn'de çoklu oturum açabilirsiniz (Lİve messenger için genelde sorun oluyordu)
    • Sınırsız titreşim gönderebilme, kendi sayfanızın titremesini engelleme
    • Winamp'ta ne dinliyorum özelliğini açmak
    • Kişi çevirimiçi,çevirimdışı, meşgul vs olduğunda uyarı verme, durumlarını değiştirdiklerinde uyarı verme
    • Biri sizin pencerenizi açtığında, kapattığında uyarı verme
    • İleti yazıyor yazısını kaldırma veya görünmesini sağlama
    • Link gönderebilecek veya gönderemeyecekler listesini dilediğin gibi ayarlama
    • Sizi silenleri anında görebilme
    • Olay günlüğü sayesinde çevirimdışı oturum açanları anlama, gün içinde olup kimler msn açmış, ne gibi değişiklikler yapmış görebilme
    • Programa gerek kalmadan kişinin görüntü resmini çalabilme (Kişiler-Görüntü resmini çal)
    • Karşısındaki yazıyormuş gibi yazabilme( Bunun için !imitate komutunu kullanıp mesajınızı yazın)
    Daha aklıma gelmeyen birsürü özelliğiyle MSN tutkunlarının arayıp da bulamadığı.. Dileyenler burdan buyursun..

[ [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] ]

2. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Çok sevdim bu özelliğini sadece bu özellik için bile kurulur:) Sorunsuzda çalışıyormuş teşekkürler Kelebek

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Ya bazı yorumları okudum kimilerinde sorun çıkarmış ama bende hiçbir sorun olmadı .ok da hoşuma gitti. Kurarken msnyi açık bırakmayın o zaman sorunsuz kuruluyor

4. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Eskiden 7.5 varken kullanmıştım bu programın o versiyonu için olanını. Onda kurarken Msni hem kapatmak hem de çıkış yapmak gerekiyordu. Ama o versiyonda bu sınırsız titreşim gönderme özelliği yoktu:)

5. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Bu live messenger için olanı. Çıkış yapılırsa sanırım daha sorunsuz bir yükleme olur. Daha sayamadığım birsürü özelliği var. Resim çalma işi de çok hoşuma gitti, paintle upraşmaya son :P

6. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Bu dosyayı alamadım bir türlü. Benim bilgisayarımdan kaynaklanmıyorsa sanırım karşıdaki sitede bir problem var. Ne güzel titreşimler gönderecektim:P

7. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Ben indirdiğim zaman sorunsuz çalışıyordu. Kendimdekini bulup upload edeyim bari

8. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Tam, ne güzel dosya yokmuş şunu atayım geri dönüşüme demiştim ki link sağlam :@

Bırakın şu sınırsız titreşim falan nedir ya :@

9. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Neyse Kelebek kurtardık:) Çok teşekkür ederim zahmet oldu ama inan çok işime yarayacak:)

10. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Shery sanırım yüklerken discovery live yerine beta sürüm msn yi upload etmişim :P Şimdi linki yeniliyorum. Yalnız yükleme ve kaldırmaları yaparken araç çubuğundaki msnyide kapatın. Yoksa kaldırma sırasında hata veriyor

Sayfayı Paylaş