1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Messenger'da İletişim Koptu

Konusu 'Yeni Teknolojiler' forumundadır ve yeşüLL tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    Microsoft, iki gündür problem çıkaran MSN'in son durumuyla ilgili önemli bir açıklama yaptı...
    Microsoft'un bir iletişim hizmeti olan Messenger'daki (MSN) yurt dışı kaynaklı bir arıza nedeniyle bazı kullanıcılar 2 gündür MSN iletişim kuramıyor.

AA muhabirinin, Microsoft Corporation-Türkiye firması yetkililerinden aldığı bilgiye göre, bilgisayarlarında eski sürüm MSN programını kullanan çok sayıda kişi, dün MSN kullanımında sorun yaşamaya başladı.

Ekranda beliren uyarı doğrultusunda MSN'nin yeni sürümünü yükleyen pek çok kullanıcı, yine de MSN'yi aktif hale getiremedi. Vatandaşlar, Microsoft Corporation-Türkiye firmasını arayarak yaşadıkları sorunu yetkililere iletiyor.

Firma yetkilileri, sorunun yurt dışı kaynaklı olduğunu, ilgili yerlere arızanın bildirildiğini, kısa süre içinde sorunun giderileceğini tahmin ettiklerini ifade etti.

(AA)

2. zevzek

zevzek zevzek® Özel üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    19 ÇTL
    Bendede acılmamıstı en guncel sürümünü yükleyince düzeldi :)

3. yeşüLL

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    evet ama ne yalan söyiyim ne zamandır cebeleşiyordum eski sürümde kalmak için şu anlık yadırgıyorum bakmıyorum bile msn e:D:D

4. zevzek

zevzek zevzek® Özel üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    19 ÇTL
    :D bend ilk kurduktan sonra ağır ve hata verdiğinden dolayı defalarca reddetmistim yeni sürümü en kısa zamanda gene 8.1 e gececegim

5. yeşüLL

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    kabul ettiği en yakın zamanda bana da haber ver:D alışılmışn yeri başka bunuda iyi özellikleri vardır belki ama;;P

Sayfayı Paylaş