1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

PDF Metal Fırtına 3 - Kızıl Kurt

Konusu 'E-Kitaplar' forumundadır ve kelebek tarafından 6 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Metal Fırtına 3 - Kızıl Kurt

Metal Fırtına 3 - Kızıl Kurt, Metal Fırtına serisinin Orkun Uçar tarafından kaleme alınan üçüncü romanı. Roman, Orta Asya'da Rus Mafyası ile geçen savaşı anlatmaktadır.

Dosya Boyutu: 1.56 MB
    Dosya Türü: PDF

Telif hakları kapsamında link kaldırılmıştır.

Yazarın Biyografisi: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Kitabın Özeti: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. akutasame

akutasame Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    KARDEŞ HERSEY COK GÜSELDE bu e kitaplar rapidshare girince yüklenmiyo linkler kırık olmasın sasıdım kaldım harbiden saskınım suan bir yardım et gözünü sevdiğim ha kitap kurdu imajımızı tazalemek istiyoruz e- kitaplarla hadi simdiden tesekkürler emegine sağlık can

3. akutasame

akutasame Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    dostum sanırım basardım kusura bakma benim pcde sorun varmıs özür dilerim

insanlar ne kadar acayip kitap okumadıkları gibi kitaplarla alakalı forum paylaşımlarına cvp bile yazmıyorlar emegine saglık dostum saygılarımla

Sayfayı Paylaş