1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Mevsimsiz Kar

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve Çağlayağmur tarafından 9 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur Mutlu Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.704
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    4.560 ÇTL
    Yıkımlar yalnızlığım ve ben....

Yine hasret ile yalnızlıkla baş başayım, oysa dün çok mutluydum acaba zamana giden hayatın saatini ben bir an için ileriye veya zamanı olmayan bir zamana mı ayarladım!

Daha dün mavi gri tonların birbiri ile örtüştüğü gülümsemelerin merkezinde gülümsüyordum sevgilim kolumda iken, bugün ise yalnızlık ve hasret ile baş başayım!

Melodilerin ahenkli notaları eşliğinde tenimiz tenimize değerken mutlulukla sarhoş olurken, bugün hüsrana gebe olan ayrılığın acısı ile oturuyorum.

Neydi bizi böylesine yalnızlığa hüsrana götüren? Amansız hasret alevinin ateşini ilk yakan kimdi? Ne önemi vardı kimin yaktığının? Söndüremedik'ten sonra!

Hayır, sen duygularımla alay ediyorsun! Hayır, sen bencilsin kendini düşünüyorsun! Kendimi senin için tükettim, sen sevgimin kıymetini bilemedin…

Aslında bir an karşılıklı bir birimizin gözlerine bakarak, bir an suskun kalarak bir birimize olan sevgimizi görse idik, yüksek basınçla arzularımızın benliğimizin bizi tüketmek için oyun oynadığını görseydik şimdi böylesine yalnız hasretin acıları ile baş başa kalmazdık.

Kör olmuş benliğimizin arzularımızın peşinde koştuk ve en önemlisi onların kör olduğunu göremedik, hissedemedik… İkiye bölünmüş yaralı kanayan bir hayatı şimdi yaşıyoruz… Sebepsiz üzüntülerin mevsimsiz ‘ligine doğru koştuk şimdi mevsimi olmayan bir hayatı yaşıyoruz ayrı ayrı…

2. Karabibek

Karabibek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    0 ÇTL
    Harika bir paylaşım olmuş. İçerik çok hoş.

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    3.039 ÇTL
    kar demeyin dun bize kar yagdi :)))) emegine saglik cagla

4. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur Mutlu Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.704
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    4.560 ÇTL
    Bende beğendim flashı hazırlayanın eline emegine sağlık. Müzik çok güzel özellikle.

5. Sürgün Sevdam

Sürgün Sevdam Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.580
    Yer:
    Almanya
    Banka:
    1.397 ÇTL
    :( emegine saglik cok güzel bir paylasim tskler gecenin hüznüyle bir baska oluyo :(

6. KayıpDiyar

KayıpDiyar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    15 ÇTL
    bu imzayı başka sitede de görmüştüm.. yani lord lion.. Çok başarılı çalışma...
    emeklerinize sağlık...