1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Michael Jackson'la Düet Yapacak!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve cemree tarafından 18 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL

Türkiye'nin en iyi kadın seslerinden Zerrin Özer, bazen sert çıkışları ve ilginç açıklamalarıyla dikkat çekiyor.

Sanatçı, geçenlerde yine ilginç bir açıklamada bulundu.

Kısa bir süre içinde yeni bir albüm çıkartacağını söyleyen Özer, düet yapacağına dair dedikodulara ise şu cevabı verdi:
    'Düet yapacak olsam, Tina Turner ile yapabilirim. Ya da diğer aleme dalıp Michael Jackson ile düet yapmayı düşünüyorum.'

'Beni anca onlar keser; artık mütevazı olmayacağım! Orkestram çok rahat konuştuğum için benim konuşmamı hiç istemiyor.'

'Ama bu gece psikiyatrım burada, o yüzden bir şey diyemeyecekler.'

Özer, aşk hayatıyla ilgili olarak da, artık kimseyle birlikte olmak istemediğini söyleyerek konuya son noktayı koydu!

'Düet yapacak olsam, Tina Turner ile yapabilirim. Ya da diğer aleme dalıp Michael Jackson ile düet yapmayı düşünüyorum.'

Sayfayı Paylaş