Microsoft'un Büyük Xbox Planı

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,477
Beğeniler
9,012
Takım
GALATASARAY
#1
Microsoft Xbox çıkışı ile dünyayı kendinden bahsettirecek

Oyun dünyasının başarılı konsollarından biri olan Xbox One’ın piyasaya sürülmesine günler kala Microsoft’un dev çıkış planı ortaya çıktı!

Microsoft’un yeni nesil başarılı oyun konsolu Xbox One’ın tanıtımının hemen ardından ön sipariş rekoru kırması üzerine Microsoft, oyun severler için büyük sürprizler yapmaya hazırlanıyor.22 Kasım günü tüm Avrupa ülkelerine eşzamanlı olarak satışa sunulacak Xbox One, Türkiye çıkış tarihi hakkındaki gizemini korumaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda ülkemizdeki oyun sever sayısının oldukça fazla olduğunu açıklayan Microsoft’un planları arasında henüz Türkiye yer almıyor.

Çıkış gününe özel partiler düzenlemeyi düşünen Microsoft, katılımcı kitlesi olarak tüm oyun severleri belirlemiş. New York, Los Angeles, Londra, Sidney, Viyana, Sao Paulo, Toronto, Berlin, Paris, Auckland gibi şehirlerde düzenlenecek dev partide Killer Instinct turnuvaları da yer alacak.

Katılımcıların tümüne Xbox One için 1 yıllık Gold üyelik hediye edileceği bilinirken, bu özel üyelik sayesinde çıkış oyunları ilk etapta gold kullanıcılara dağıtılacak. Yeni Zelanda’da bulunan dev bir akvaryumda cam kapsül içine yerleştirilen Xbox One, oldukça iddialı bir çıkış yapacak gibi görünüyor.Kaynak: Milliyet
 
Top