1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Milletvekillerinin Tam Listesi

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve cemree tarafından 2 Kasım 2015 başlatılmıştır.

  1. cemree
    Eğlenceli

    cemree =)=) Süper Moderatör

    Katılım:
    16 Şubat 2011
    Mesajlar:
    12.004
    Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Cinsiyet:
    Bayan
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin il il milletvekili listeleri belli oldu. AK Parti, CHP, HDP, MHP milletvekili adaylarının hangileri milletvekili olmayı başardı?

    İŞTE İL İL PARTİ PARTİ İSİM İSİM MİLLETVEKİLLERİ TAM LİSTESİ:


    ADANA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Ömer Çelik, Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Talip Küçükcan, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı
    CHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan
    MHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Mevlüt Karakaya, Muharrem Varlı, Seyfettin Yılmaz
    HDP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Meral Danış Beştaş
    ADIYAMAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat
    HDP ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Behçet Yıldırım


    AFYONKARAHİSAR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, Hatice Dudu Özkal
    MHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Parsak
    CHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Burcu KöksalAĞRI 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP AĞRI MİLLETVEKİLLERİ: Leyla Zana, Berdan Öztürk, Dirayet Taşdemir
    AK PARTİ AĞRI MİLLETVEKİLLERİ: Cesim Gökçe

    AKSARAY 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ AKSARAY MİLLETVEKİLLERİ: İlknur İnceöz, Cengiz Aydoğdu, Mustafa Serdengeçti


    AMASYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ AMASYA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Naci Bostancı, Haluk İpek
    CHP AMASYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Tuncer
    ANKARA 1.BÖLGE26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ANKARA 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Ali Babacan, Yalçın Akdoğan, Ahmet Gündoğdu, Ali İhsan Arslan, Jülide Sarıeroğlu, Murat Alparslan, Ertan Aydın, Fatih Şahin
    CHP ANKARA 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Ayşe Gülsün Bilgehan, Necati Yılmaz, Tekin Bingöl, Aylin Nazlıaka, Levent Gök, Ali Haydar Hakverdi, Bülent Kuşoğlu
    MHP ANKARA 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Zühal Topcu, Erkan Bülent Haberal
    HDP ANKARA 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Sırrı Süreyya Önder



    ANKARA 2.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ANKARA 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Cemil Çiçek, Yıldırım Tuğrul Türkeş, Emrullah İşler, Ahmet İyimaya, Lütfiye Selva Çam, Vedat Bilgin, Aydın Ünal, Nevzat Ceylan
    CHP ANKARA 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Şenal Sarıhan, Murat Emir, Ahmet Haluk Koç, Nihat Yeşil
    MHP ANKARA 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Şefkat Çetin, Mustafa MitANTALYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökçen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın, Atay Uslu
    CHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Niyazi Nefi Kara, Deniz Baykal, Çetin Osman Budak, Mustafa Akaydın, Devrim Gök
    MHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Günal, Ahmet Selim Yurdakul
     
  2. cemree
    Eğlenceli

    cemree =)=) Süper Moderatör

    Katılım:
    16 Şubat 2011
    Mesajlar:
    12.004
    Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Cinsiyet:
    Bayan
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    ARDAHAN 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ: Orhan Atalay
    CHP ARDAHAN MİLLETVEKİLİ: Öztürk Yılmaz

    ARTVİN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ: İsrafil Kışla
    CHP ARTVİN MİLLETVEKİLİ: Uğur Bayraktutan
    AYDIN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    CHP AYDIN MİLLETVEKİLLERİ: Bülent Tezcan, Metin Lütfi Baydar, Hüseyin Yıldız
    AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Erdem, Abdurrahman Öz, Mustafa Savaş
    MHP AYDIN MİLLETVEKİLİ: Deniz Depboylu


    BALIKESİR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu, Kasım Bostan
    CHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namık Havutça
    MHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: İsmail Ok
    BARTIN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ: Yılmaz Tunç
    CHP BARTIN MİLLETVEKİLİ: Muhammet Rıza Yalçınkaya


    BATMAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP BATMAN MİLLETVEKİLLERİ: Ayşe Acar Başaran, Mehmet Ali Aslan, Saadet Becerikli
    AK PARTİ BATMAN MİLLETVEKİLİ: Ataullah Hamidi


    BAYBURT 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ: Naci Ağbal, Şahap KavcıoğluBİLECİK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ: Halil Eldemir
    CHP BİLECİK MİLLETVEKİLİ: Yaşar Tüzün
     
  3. cemree
    Eğlenceli

    cemree =)=) Süper Moderatör

    Katılım:
    16 Şubat 2011
    Mesajlar:
    12.004
    Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Cinsiyet:
    Bayan
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    BİNGÖL 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ BİNGÖL MİLLETVEKİLLERİ: Cevdet Yılmaz, Enver Fehmioğlu
    HDP BİNGÖL MİLLETVEKİLİ: Hişyar Özsoy


    BİTLİS 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP BİTLİS MİLLETVEKİLLERİ: Mizgin Irgat, Mahmut Celadet Gaydalı
    AK PARTİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ: Vedat Demiröz
    BOLU 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLLERİ: Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü
    CHP BOLU MİLLETVEKİLLERİ: Tanju Küpçü


    BURDUR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLİ: Bayram Özçelik, Reşat Petek
    CHP BURDUR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Göker


    BURSA 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Müezzinoğlu, Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmail Aydın, Zekeriya Birkan, Hakan Çavuşoğlu, Bennur Karaburun, Muhammet Müfit Aydın, Osman Mesten
    CHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ: Lale Karabıyık, Ceyhun İrgil, Orhan Sarıbal, Erkan Aydın, Nurhayat Altaca Kayışoğlu
    MHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ: İsmet Büyükataman, Kadir Koçdemir
    ÇANAKKALE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİ: Bülent Turan, Ayhan Gider
    CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ: Muharrem Erkek, Bülent Öz


    ÇANKIRI 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ÇANKIRI MİLLETVEKİLLERİ: Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz
     
  4. cemree
    Eğlenceli

    cemree =)=) Süper Moderatör

    Katılım:
    16 Şubat 2011
    Mesajlar:
    12.004
    Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Cinsiyet:
    Bayan
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    ÇORUM 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLLERİ: Salim Uslu, Ahmet Sami Ceylan, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt
    CHP ÇORUM MİLLETVEKİLİ: Tufan Köse
    DENİZLİ 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ: Nihat Zeybekçi, Sema Ramazanoğlu, Şahin Tin
    CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ: Melike Basmacı Kayhan, Kazım Arslan, Gülizar Biçer Karaca
    MHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ: Emin Haluk Ayhan


    DİYARBAKIR 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP DİYARBAKIR MİLLETVEKİLLERİ: İdris Baluken, Nursel Aydoğan, Nimetullah Erdoğmuş, Feleknas Uca, Altan Tan, Çağlar Demirel, Ziya Pir, İmam Taşçıer, Sibel Yiğitalp
    AK PARTİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Galip Ensarioğlu, Ebubekir Bal


    DÜZCE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLLERİ: Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir
    EDİRNE 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    CHP EDİRNE MİLLETVEKİLLERİ: Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan
    AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ: Rafet Sezen


    ELAZIĞ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLLERİ: Tahir Öztürk, Metin Bulut, Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı


    ERZİNCAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ: Sebahattin Karakelle, Serkan Bayram
     
  5. cemree
    Eğlenceli

    cemree =)=) Süper Moderatör

    Katılım:
    16 Şubat 2011
    Mesajlar:
    12.004
    Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Cinsiyet:
    Bayan
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    ERZURUM 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLLERİ: Recep Akdağ, Mustafa Ilıcalı, Zehra Taşkesenlioğlu, İbrahim Aydemir, Orhan Deligöz
    MHP ERZURUM MİLLETVEKİLİ: Kamil AydınESKİŞEHİR 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Nabi Avcı, Harun Karacan, Emine Nur Günay
    CHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Gaye Usluer, Utku Çakırözer, Cemal Okan Yüksel


    GAZİANTEP 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Şimşek, Abdulhamit Gül, Ahmet Uzer, Şamil Tayyar, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Abduljadir Yüksel, Mehmet Erdoğan
    MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ:
    CHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Akif Ekici, Mehmet Gökdağ
    HDP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Mahmut Toğrul
    MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Ümit Özdağ
    GİRESUN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ GİRESUN MİLLETVEKİLLERİ: Nurettin Canikli, Cemal Öztürk, Sabri Öztürk
    CHP GİRESUN MİLLETVEKİLİ: Bülent Yener Bektaşoğlu


    GÜMÜŞHANE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ: Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş


    HAKKARİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP HAKKARİ MİLLETVEKİLLERİ: Selma Irmak, Nihat Akdoğan, Abdullah Zeydan


    HATAY 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLLERİ: Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu
    CHP HATAY MİLLETVEKİLLERİ: Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem
    MHP HATAY MİLLETVEKİLİ: Mehmet Necmettin Ahrazoğlu
    IĞDIR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP IĞDIR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Emin Adıyaman
    AK PARTİ IĞDIR MİLLETVEKİLİ: Nurettin Aras
     
  6. cemree
    Eğlenceli

    cemree =)=) Süper Moderatör

    Katılım:
    16 Şubat 2011
    Mesajlar:
    12.004
    Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Cinsiyet:
    Bayan
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    ISPARTA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLLERİ: Süreyya Sadi Bilgiç, Sait Yüce
    CHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ: İrfan Bakır
    MHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ: Nuri Okutan


    İSTANBUL 1.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: İsmail Kahraman, Mustafa Ataş, Mihrimah Belma Satır, Erol Kaya, Ahmet Berat Çonkar, Berat Albayrak, İsmet Uçma, Metin Külünk, Ravza Kavakçı Kan, Azmi Ekinci, Osman Boyraz, Hasan Turan, Hasan Sert, Mehmet Ali Pulcu, Hurşit Yıldırım, Hulusi Şentürk
    CHP İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Şafak Pavey, Gamze Akkuş İlgezdi, Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Mehmet Akif Hamzaçebi, Mahmut Tanal, İlhan Kesici, Oğuz Kaan Salıcı, Onursal Adıgüzel, Ali Özcan, Yakup Akkaya
    MHP İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yönter
    HDP İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Selahattin Demirtaş, Hüda Kaya
    İSTANBUL 2.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ İSTANBUL 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Hayati Yazıcı, Volkan Bozkır, Burhan Kuzu, Ayşe Nur Bahçekapılı, Fatma Betül Kaya, Ekrem Erdem, Aziz Babuşcu, Durmuş Ali Sarıkaya, Şirin Ünal, Fatma Benli, Hüseyin Bürge, Haydar Ali Yıldız, Ahmet Hamdi Çamlı, Markar Eseyan
    CHP İSTANBUL 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Selina Doğan, Aykut Erdoğdu, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Süleyman Sencer Ayata, Gülay Yedekçi Arslan, Kadri Enis Berberoğlu, Didem Engin
    MHP İSTANBUL 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu, Celal Adan
    HDP İSTANBUL 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Celal Doğan, Filiz Kerestecioğlu

    İSTANBUL 3.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Mehdi Eker, Mustafa Şentop, Mehmet Doğan Kubat, Serap Yaşar, Feyzullah Kıyıklık, Mehmet Muş, Nureddin Nebati, Mehmet Metiner, Harun Karaca, Tülay Kaynarca, Mustafa Yeneroğlu, Erkan Kandemir, Halis Dalkılıç, Mürteza Zengin, Yıldız Seferinlioğlu, Abdulklah Başçı
    CHP İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Bihlun Tamaylıgil, İlhan Cihaner, Engin Altay, Ali Şeker, Erdoğan Toprak, Eren Erdem, Mehmet Bekaroğlu, Zeynel Emre, Sibel Özdemir
    HDP İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Pervin Buldan, Garo Paylan, Erdal Ataş
    MHP İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Atila Kaya, İsmail Faruk Aksu, Arzu Erdem
    İZMİR 1.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    CHP İZMİR 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Selin Sayek Böke, Musa Çam, Ahmet Tuncay Özkan, Tacettin Bayır, Özcan Purçu, Ali Yiğit, Murat Bakan
    AK PARTİ 1.BÖLGE İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Binali Yıldırım, Mahmut Atilla Kaya, Hüseyin Kocabıyık, Necip Kalkan
    MHP İZMİR 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Oktay Vural
    HDP İZMİR 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Ertuğrul Kürkçü

    İZMİR 2.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    CHP İZMİR 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Zeynep Altıkol Akatlı, Kemal Kılıçdaroğlu, Zekeriya Temizel, Mustafa Ali Balbay, Aytun Çıray, Atila Sertel, Kamil Okyay Sındır
    AK PARTİ İZMİR 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Fatma Seniha Nükhet Hotar, Mustafa İbrahim Turhan, Hamza Dağ, Kerem Ali Sürekli
    MHP İZMİR 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Kenan Tanrıkulu
    HDP İZMİR 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Müslüm DoğanKAHRAMANMARAŞ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ: Mahir Ünal, Veysi Kaynak, Nursel Reyhanlıoğlu, Celalettin Güvenç, Mehmet Uğur Dilipak, Mehmet İlker Çitil, İmran Kılıç
    MHP KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ: Fahrettin Oğuz Tor


    KARABÜK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ: Mehmet Ali Şahin, Burhanettin Uysal
     
  7. cemree
    Eğlenceli

    cemree =)=) Süper Moderatör

    Katılım:
    16 Şubat 2011
    Mesajlar:
    12.004
    Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Cinsiyet:
    Bayan
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    KARAMAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KARAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Recep Konuk, Recep Şeker


    KARS 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK Parti KARS MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Arslan, Yusuf Selahattin Beyribey
    HDP KARS MİLLETVEKİLİ: Ayhan Bilgen
    KASTAMONU 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KASTAMONU MİLLETVEKİLLERİ: Hakkı Köylü, Metin Çelik, Murat Demir


    KAYSERİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Özhaseki, Taner Yıldız, Mustafa Elitaş, İsmail Tamer, Hülya Nergis, İsmail Emrah Karayel, Sami Dedeoğlu
    MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ: Yusuf Halaçoğlu
    CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ: Çetin Arık


    KIRIKKALE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLLERİ: Ramazan Can, Abdullah Öztürk, Mehmet Demir


    KIRKLARELİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    CHP KIRKLARELİ MİLLETVEKİLLERİ: Türabi Kayan, Vecdi Gündoğdu
    AK PARTİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ: Selahattin Minsolmaz
    KIRŞEHİR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Salih Çetinkaya, Mikail Arslan
     
  8. cemree
    Eğlenceli

    cemree =)=) Süper Moderatör

    Katılım:
    16 Şubat 2011
    Mesajlar:
    12.004
    Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Cinsiyet:
    Bayan
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    KİLİS 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KİLİS MİLLETVEKİLİ: Reşit Polat, Mustafa Hilmi Dülger


    KOCAELİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Fikri Işık, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır, Cemil Yaman
    CHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Tahsin Tarhan
    MHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Saffet SancaklıKONYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Davutoğlu, Mustafa Baloğlu, Hüsnüye Erdoğan, Ahmet Sorgun, Ziya Altunyaldız, Muhammet Uğur Kaleli, Leyla Şahin Usta, Mehmet Babaoğlu, Abdullah Ağralı, Halil Etyemez, Hacı Ahmet Özdemir, Ömer Ünal
    MHP KONYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Kalaycı
    CHP KONYA MİLLETVEKİLİ: Mustafa Hüsnü Bozkurt


    KÜTAHYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu, İshak Gazel, Ahmet Tan


    MALATYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLLERİ: Öznur Çalık, Taha Özhan, Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar, Bülent Tüfenkçi
    CHP MALATYA MİLLETVEKİLİ: Veli AğbabaMANİSA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Selçuk Özdağ, Recai Berber, Uğur Aydemir, Murat Baybatur
    CHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Özgür Özel, Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer
    MHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Erkan Akçay, Osman Oktay


    MARDİN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP MARDİN MİLLETVEKİLLERİ: Mithat Sancar, Gülser Yıldırım, Erol Dora, Ali Atalan
    AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ: Orhan Miroğlu, Ceyda Bölünmez Çankırı
     
  9. cemree
    Eğlenceli

    cemree =)=) Süper Moderatör

    Katılım:
    16 Şubat 2011
    Mesajlar:
    12.004
    Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Cinsiyet:
    Bayan
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    MERSİN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Lütfi Elvan, Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan
    CHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Hüseyin Çamak, Durmuş Fikri Sağlar, Aytuğ Atıcı, Serdal Kuyucuoğlu
    MHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Oktay Öztürk, Baki Şimşek
    HDP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Dengir Mir Mehmet FıratMUĞLA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    CHP MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ: Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir
    AK PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ: Hasan Özyer, Nihat Öztürk
    MHP MUĞLA MİLLETVEKİLİ: Mehmet Erdoğan


    MUŞ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP MUŞ MİLLETVEKİLLERİ: Burcu Çelik Özkan, Ahmet Yıldırım
    AK PARTİ MUŞ MİLLETVEKİLİ: Mehmet Emin Şimşek


    NEVŞEHİR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir GizligiderNİĞDE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ NİĞDE MİLLETVEKİLLERİ: Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen
    CHP NİĞDE MİLLETVEKİLİ: Ömer Fethi Gürer


    ORDU 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLLERİ: Numan Kurtulmuş, Oktay Çanak, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı
    CHP ORDU MİLLETVEKİLLERİ: Seyit Torun


    OSMANİYE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ: Suat Önal, Mücahit Durmuşoğlu
    MHP OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ: Devlet Bahçeli, Ruhi ErsoySİNOP 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ SİNOP MİLLETVEKİLİ: Nazım Maviş
    CHP SİNOP MİLLETVEKİLİ: Barış Karadeniz
     
  10. cemree
    Eğlenceli

    cemree =)=) Süper Moderatör

    Katılım:
    16 Şubat 2011
    Mesajlar:
    12.004
    Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Cinsiyet:
    Bayan
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    RİZE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLLERİ: Hasan Karal, Hikmet Ayar, Osman Aşkın Bak


    SAKARYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLLERİ: Ayhan Sefer Üstün, Şaban Dişli, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu
    CHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ: Engin Özkoç
    MHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ: Zihni Açba


    SAMSUN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ: Akif Çağatay Kılıç, Çiğdem Karaaslan, Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı
    CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ: Kemal Zeybek, Hayati Tekin
    MHP SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ: Erhan Usta


    SİİRT 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    HDP SİİRT MİLLETVEKİLLERİ: Kadri Yıldırım, Besime Konca
    AK PARTİ SİİRT MİLLETVEKİLİ: Yasin Aktay

    SİNOP 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
    AK PARTİ SİNOP MİLLETVEKİLİ: Nazım Maviş
    CHP SİNOP MİLLETVEKİLİ: Barış Karadeniz
     
    KıRMıZı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş