1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Milli Eğitim kara çarşafa 'manto' dedi!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Mavi Gül tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL

Ayvalık'ta bir ilkokulda Türkçe öğretmeni olan Elif Kısa'nın okula kara çarşafla gelmesi tartışma yaratmıştı. Bazı velilerin şikayeti üzerine soruşturma başlatıldı. İl Milli Eğitim Müdürü ise Kısa'nın kıyafetinin çarşaf değil "manto" olduğunu iddia etti.

Türkçe öğretmeni olan Elif Kısa'nın, Ayvalık'ta çalıştığı ilkokula 'çarşaf'la gelmesi tartışma yaratmıştı. Bazı velilerin şikayeti üzerine Milli Eğitim Müdürlüğü soruşturma başlattı. İl Milli Eğitim Müdürü ise kıyafetin 'çarşaf değil manto' olduğunu söyledi.

Erzurum’un Aşkale ilçesinden geçen cuma günü eş durumu nedeniyle Küçükköy Beldesi’ndeki Macit Ataklı İlköğretim ve Ortaokulu’na atanan Türkçe öğretmeni Elif Kısa’nın, okula 'çarşafı andıran' bir tesettür kıyafetiyle gelip derslere girdiği yönünde velilerin dile getirdiği şikayetle ilgili olarak Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü inceleme başlattı. İl Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner ise Elif Kısa’nın üzerindeki kıyafetin manto olduğunu öne sürdü. Caner, “Gazetelerde çıkan haberler sonrası konuyu araştırıyoruz. Öğretmenin çarşaf benzeri bir kıyafet giydiği söyleniyor, ancak bu bir mantodur. Bu şekilde derslere girip girmediği de araştırılıyor. Kaymakamlık ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de konuyla ilgileniyor” dedi. Bu arada, Türkçe Öğretmeni Elif Kısa’nın bugün okula gelmediği öğrenildi.

2. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Ne var giysin. Üşümüştür belki. Erzurum soğuk yer :)

Sayfayı Paylaş