Milli Piyango Size Çıksa Naparsınız?

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
Büyük ikramiye size isabet etse neler yaparsınız hayatınızda neler değişir :)

Düş

Septik bir KADIN
Özel üye
Yarışma Birincisi
Bir suru kitap ayraci alirim. Bugun sokakta ayrac satan bir genc oyle bi dua etti kii gidip bilet aldim.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Her kuruşuna değecek şekilde itinayla harcarım 1/4 ünü, kalanıyla yatırım yaparım geleceğe. :)

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler.Gitti ayran oldu
önce deli olma hakkımı kullanırım sonra doktor parası ilaç parası işte :-)

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
Hayatımda hiç bilet almadım ama şayet bir gün çıkarsa bana çok samimi olarak söylüyorum gazetelere tv lere ilan verip ve işyerimin önünde bi masa kurup herkesin biletini alıp paralarını iade ederim:) İnsanların hayal dünyasını sömürenlere inat..

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Hayatımda hiç bilet almadım ama şayet bir gün çıkarsa bana çok samimi olarak söylüyorum gazetelere tv lere ilan verip ve işyerimin önünde bi masa kurup herkesin biletini alıp paralarını iade ederim:) İnsanların hayal dünyasını sömürenlere inat..
Bu güzel bir fikir gerçekten.

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
Hemen Bir Yardım Kuruluşu oluştururum devletin ulaşamadığı yerlere ben uzanmaya çalışırım fabrikalar açarım işi olmayanlara iş imkanı sağlarım özellikle yetimhanede büyüyen 20 yaşından sonra yetimhaneden gönderlilen çocukları iş sahibi yaparım eğitime para harcamam ama hayatı öğrenmeleri için 12.5 trilyon değil dünyaya sığmayacak kadar para olsa hepsini harcarım eğitim insanı bazen günvegün yanlış yönlendiriyor meslek öğrendiririm temel eğitim almalı o şart ama diğer eğitimler gerçekten çok zor ve çok üzücü oluyor kaldığı yurt bile etkliyor bir öğrenciyi biri sağa çekiyor biri sola çekiyor biri düz git diyor biri geri geri git diyor. bu yüzden temel eğitimden sonra meslek demirci olur aşçı olur pastacı olur dönerci olur inşaatçı olur şöför olur matbaacı olur genel meslek alanlarının hepsi olur insanlara faydalı olur vatanına faydalı olur oyumu garibandan yana kullanıyorum bütün param yardıma ihtiyaç duyan insanlara feda olsun be parada neymiş bir insanın yüzünü güldürmek kadar güzel bişey göremedim şu yaşıma kadar.