1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Minibüs Geyikleri

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve Haziran tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. Haziran

Haziran Usta

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Nereye:)
    Banka:
    35 ÇTL
    1. Eve gitmek üzere Bakırköy dolmuşu bekliyordum.
    >Sigaramın kalmadığı aklıma gelince önünde durduğum Tekel bayiine girecekken minibüs geldi. Apar topar bindim. Şoföre parayı uzatıp,Bir "Monte Carlo" dedim! Adam birkaç saniye yüzüme bakıp,
    - 'Abi bu Bakırköy'e gider' diye cevap verdi! Işte o
    >an benim ve şoförün bittiği andır..

2. Mükemmel bir yerde inebilir miyim?
    (yolcunun kafası karşık sanırım,kendisi de
    dolmuştakilerle güler söylediine)
    Şöför kadını indirirken: - Buyrun size layık değil ama!

3. Yolcu: musait bi yerde inmek ister ama dili surcer;
    - Musait bi yerde iner misiniz?
    Şöför : - Niye sen mi kullancan ?

4. Şişli-Taksim dolmuşunda, kapıyı ermeni bir teyze
    >actı, son derece belirgin bir ermeni aksanı ile:
    -Pardon şöför bey, acaba Harbiye'den
    geçeyooor ?
    şöför şöle bi koltuga kolunu atıp arkasını dondu ve aynen aksanı taklit ederek
    -Yok uçarak gideyooor !!!
    (Dip not: Sisli'den Taksim'e Harbiye'den gecmeyen bi hat yok)

5. Istanbul'dayiz ... Dolmuşa bindik, dolmuş doldu,tam kalkicak, elemanın bir açtı kapıyı, içerde tıkış tıkış oturmuşuz,önde 3 kişi arkada 4 .... Eleman hala bir umut sordu: - "Kaptan,yer var mi?".
    - Şöför de arkasını dönüp cevap verdi:
    - "Bilmiyorum, üst kata bi bak bakalım"

6. Pek dolu olmamasına rağmen minibüs hareket etmek üzereydi.Tam o anda kavga ettikleri her hallerinden belli olan iki arkadaş minibüse bindi birbirlerinin yüzüne bile bakmıyorlardı çocuklardan biri şoföre parayı uzattı
    - Abi bir öğrenci bir de hayvan alır mısın ...

Sayfayı Paylaş